Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem fognak kinézni a gyárból,...

Nem fognak kinézni a gyárból, mert autóval fogok járni?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, több, mint egy éve munkanélküli. Sok helyre jelentkeztem, sehonnan nem kaptam még csak egy telefont sem, hogy nem kellesz köszi vagy valami, ezért marad a gyár, ahová autóval fogok járni, mert 30 km-re van innen, és így kényelmesebb.

Viszont folyton azt hallom mindenkitől, hogy gyári munkásnak nem kell autó.



2016. febr. 14. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Senkivel nem kell foglalkozni, nekem mondjuk senki nem merne negatív véleményt mondani mert széjjel vágnám.
2016. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Roland G. ***** válasza:
Miért foglalkozol mások véleményével?Ha neked így jó,akkor ne törődj senkivel.Aki pedig irigy,az az ő baja.
2016. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A lakhelyünkön már azért is megszóltak, hogy munkanélküli vagyok és autóm van.
2016. febr. 14. 17:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen gyár ez, de nálunk elég sokan járnak autóval. Nyilván nem a segédmunkásokra jellemző, ők leginkább busszal, de akik már minimálbér fölött keresnek, azok között elég gyakori.
2016. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha 100e-et keresel és audi A8-al jársz be, akkor biztos kapod majd az ívet.
2016. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

80.000 Ft-ot fizetnek csak sajnos...

Az autó nem Audi, de 2 millió Ft-ba került, nem tudom ez mennyire számít soknak, nem értek annyira az autókhoz. :D

2016. febr. 14. 18:04
 7/12 A kérdező kommentje:
Bár azt nyilván nem fogják tudni mennyibe került.
2016. febr. 14. 18:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is sokat stresszeltem ezen, mikor pályakeződként kezdtem az óvszergyárban, viszont amikor meglátták, hogy begurulok a 86-os, strici lila Bentley-mel, nagyon sok barátra leltem.
2016. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miből fogod a kocsit tankolni? Napi 60 km az egy hónapban 25-30000 forint. Vagy állj össze valakikkel vagy járj melósbusszal!
2016. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Bocsi ha bunkó vagyok de a mi környékünkön egy nagy ház és 2 új autó az átlag. Itt az autónak a villogás is a célja nálad pedig csak munkaeszköz azért nem mindegy. Én őszintén nem értem azért mert autód van mért szólnak meg? Ha megszólnak ne foglalkozz velük. Ha neked így jó hát így jó!
2016. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!