Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem fognak kinézni a gyárból,...

Nem fognak kinézni a gyárból, mert autóval fogok járni?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, több, mint egy éve munkanélküli. Sok helyre jelentkeztem, sehonnan nem kaptam még csak egy telefont sem, hogy nem kellesz köszi vagy valami, ezért marad a gyár, ahová autóval fogok járni, mert 30 km-re van innen, és így kényelmesebb.

Viszont folyton azt hallom mindenkitől, hogy gyári munkásnak nem kell autó.



2016. febr. 14. 17:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha neked így kényelmesebb akkor szoktasd magad a gondolathoz hogy bizony lesz majd aki meg fog szólni.
2016. febr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 veterán vas ***** válasza:

Ha a gyár vezetése úgy döntött, hogy alkalmaznak, akkor mit érdekel az idegenek véleménye? Bizonyára dolgozni akarsz, pénzt keresni, és nem azért fogod a fizetésedet megkapni, hogy az ő véleményüknek megfelelj.

Vagy talán az a célod, hogy elhitesd magadról magadról, Te vagy az a sajnálatra méltó csóri gyerek, aki széttaposott cipőcskéjében abszolválja a 30km-s bejárást naponta, oda-vissza?

Tudjál róla, ez senkit sem fog meghatni.

(talán Fókusz érzelgős riporterét) :D

Úgy gondolom, abszolút a Te magánügyed, hogy mivel jársz dolgozni, és milyen távolságból.

/kérdezz rá, kis szerencsével, megkaphatod a 9Ft/km munkahelyi támogatást/


A "gyári munkásnak nem kell autó" véleményedről pedig annyit, hogy nézz körül egy-két üzem, ipartelep parkolójában.......

Szerinted??? ;)

2016. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!