Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyeken is jellemző a...

Munkahelyeken is jellemző a csúfolódás, mint az iskolákban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a másik megalázására, kollégák hangosan kiröhögik, külső, belső tulajdonságaival zaklatják.

Kibeszélik a háta mögött, durva dolgokat terjesztenek.

Direkt nézik mit ront el stb.

Eddig minden iskolai közösségben, beleértve okj voltak ilyenek, legalább 1 ember akit piszkáltak.


2016. febr. 15. 16:16
 1/8 anonim válasza:
természetesen. Sok helyen dolgoztam már, de 1 valami biztos. olyan nincs, hogy az ember mindenkivel kijön. Bár én főleg termelés területen dolgoztam, tehát ha alacsony iq-val rendelkezőkkel vagy összezárva ez elkerülhetetlen, de vannak szociopaták is. Dolgoztam már magasabb pozícióban. Ott jobb volt a helyzet.
2016. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ott is jellemző. De azért kevésbé.
2016. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
gyere és dolgozz te is az audinál. Meglátod mennyi sötét dolgozik ott.
2016. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Tapasztaltam munkahelyeken is. De ott kedvezőbb is lehet a helyzet mint egy iskolában. Mert akiről ilyet tapasztaltam, azt mindig volt lehetőségem megszívatni érte. Például már azzal is hogy én kényelmes biztonsági őri beosztást töltöttem be, míg a nagyszájúak és uralkodó hajlamúak meg robotolhattak a futószalag mögött napi 12 órában természetesen minimálbérért. A napi műszak végén már ahhoz sem volt kedve hogy csúnyán nézzen. Lenin szavaihoz hasonlóan én is alkottam három szót a nem megfelelő emberi magatartás ellen: Terhelni, Terhelni, Terhelni. És a munkahely kiváló mentális atmoszférájú lesz.
2016. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aha és meg van engedve hogy munka után jól elverjem?
2016. febr. 15. 16:33
 6/8 anonim válasza:
hogyne! de utána randitok lehet a rendőrségen. A legmegfelelőbb hozzáállás a szavak erejében rejlik. Ha burkoltan nem tudod elküldeni a fenébe, akkor max nem burkoltan közlöd neki.
2016. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kicsit, nagyon is jellemző, főleg magyaréknál. Nagyon jellemző amikor az ország bizonyos szegletéből jött az egyén, az ilyenek tudják aztán a másikat szapulni, beseggelni a főnöknek, lenézni a szegényebb sorsút, de tövig benyalni - közben irigykedni - a másikra, aki egy kicsit tehetősebb.
2016. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen emberek mindenhol vannak, én többek között a "kifinomultabb" fajtája miatt hagytam ott a volt munkahelyemet. Lefelé taposott, felfelé nyalt, és persze ott voltak a jól elhelyezett bántó megjegyzései is, a legváratlanabb pillanatokban. Mire összeszedtem magam és a főnök elé álltam azzal, hogy felmondok, és egyebek mellett őt is megneveztem, mint a felmondásom okát, a főnök közölte, hogy igen, tudja, hogy nem jövünk ki jól egymással. Megjegyzem: nem tőlem tudta, tehát a kolléganőm mondott neki mindenfélét a hátam mögött. És ami a legszebb: a főnök meg sem kérdezte, hogy én mit gondolok, miért nem tudunk együttműködni stb-stb. Automatikusan a másik nőnek adott igazat (akire már egyébként sok panasz érkezett másoktól is), és engem hagyott elmenni. Persze nem bántam, az egész hely kaotikusan működött, de akkor is...

Tanulság: fejétől bűzlik a hal, ha a főnök gyengekezű, alkalmatlan, a volt kolléganőmhöz hasonló talpnyalók elpofátlanodnak.

2016. febr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!