Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondás ebben az esetben?

Felmondás ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy olyan munkahelyen vagyok, hogy teljesen rámegy az egészségem és arra a döntésre jutottam, hogy felmondok. Megértő és rendes főnököm van, és próbál mindig mindenre megoldást találni, ezért is nem tudom ,hogy mondjam meg határozottan ,hogy nem kell másféle megoldás, hanem tényleg be szeretném fejezni.Azt sem tudom, hogy ha még ebben a hónapban végig szeretnék dolgozni, akkor most ha szólok még maradnom kell,azaz maradhatok vagy akkor pakolhatok és mehetek is? Vagy szoktak előre szólni? Bocsi ,hogy hosszú lett és köszönöm előre is a válaszokat!

2016. márc. 2. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

1. sort olvastam csak el.

Mondj fel. Mi fontosabb? Te vagy egy valamilyen munkahely?

2016. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van,de ez csak felvezető szöveg volt..igaz felesleges.Az igazi kérdés a többi részben van.Bár rájöttem,hogy azt is csak én tudhatom mert nálam van a szerződés.. csak kíváncsi vagyok, hogy általában hogyan csinálják az ilyesmit.(Első komoly munkahelyem)
2016. márc. 2. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:

"Azt sem tudom, hogy ha még ebben a hónapban végig szeretnék dolgozni, akkor most ha szólok még maradnom kell,azaz maradhatok vagy akkor pakolhatok és mehetek is?"


Ha már lejért a próbaidőd, akkor 30 nap általában a felmondási idő. Ezt ledolgozhatod, vagy ha esetleg a cég úgy dönt, hogy nélküled is megy, elengedhet előbb is, de ezt ő dönti el.

2016. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen már megtaláltam a szerződés alapján azt a paragrafust amiben ez van ,hogy 30nap a felmondási idő, de akkor ezt gondolom ők döntik el ,hogy addig maradok-e vagy mehetek is azonnal.
2016. márc. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!