Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kevés fizetésért ti dolgoznáto...

Kevés fizetésért ti dolgoznátok keményen?

Figyelt kérdés
Van egy diplomám, nagyon keveset keresek. Néha a munkahelyen nincs dolgom elkezdik interneten újságot olvasni. Ez szemét dolog tőlem? Kevés pénzért "össze kellene törnöm magam" ? Ti mit tennétek?
2016. márc. 8. 09:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Újságot olvasni munkaidő alatt? Mondjuk, én nem egyszer, kétszer, megágyaztam munkaidő alatt és nekivetkőzve aludtam 4-5 órát.
2016. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Dehogy dolgoznék keményen :D Megcsinálnám ami a dolgom, de annál se többet, se kevesebbet.
2016. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90 ezret keresek nehéz fizikai munkával, mikor tehetem elsumákolom, általában facebookon dumálok haverokkal, megy gyk-n trollkodok.
2016. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs dolgod akkor felesleges dolgozni :) Ugyanakkor felhasználhatod arra is a szabadidőt, hogy optimalizáld a munkafolyamatokat, és akkor legközelebb még kevesebbet kell dolgoznod.
2016. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na jó. Látom nem vagyok egyedül. Utolsó 2: mintha én lennék, csak én a facebook-ot nem szeretem, inkább gyakori kérdések.hu
2016. márc. 8. 10:09
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem csak arra gondoltam hogy odaállni az ügyvezetőhöz hogy ezt meg azt kellene csinálni, erre ő nem igazán foglalkozott vele, meg mondta hogy "majd", aztán feladtam, és elkezdtem a számítógépemen újságot olvasni.


Erre mondják hogy nem vagyok pro-aktív, de minek fárasszam magam ha bármit mondok "le vagyok szavazva".

2016. márc. 8. 10:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Én amikor a jelenlegi fizetésemnél kevesebbet kerestem, akkor is szívvel, lélekkel csináltam. Mert egyszerűen ilyen vagyok. Nem tudok csak félig dolgozni. Persze ez teljesen ésszerűtlen, és magam is azt mondom, hogy hüly eség, de ez van. :)
2016. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha szerződés szerint nézzük, akkor 8 óra munkáért fizetnek X pénzt, te aláírtad, innentől kezdve azt a pénzt felvenni úgy, hogy nem dolgozol, hát finoman szólva nem gerinces dolog.

Mondjuk sok embert ez a gerinc dolog nem érdekel...


Viszont ami jobban zavarhatná őket, hogy ilyen mentalitással az előrelépés is lehetetlenné válik, és sok év múlva is ugyanolyan kevés fizetésért fognak dolgozni. :(

2016. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Dolgoztam keményen kevés pénzért kreatív területen (Szép alliteráció.), mert elhivatottnak éreztem magam, de mikor 4 év múltán sem javult a helyzet, sőt, rosszabbodott, léptem a szakmából, mert egyértelművé vált számomra, hogy az nem nekem való.


Azóta "polgári" állásom van, teljesen jól keresek, és minden téren sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok.


26/L

2016. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!