Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kevés fizetésért ti dolgoznáto...

Kevés fizetésért ti dolgoznátok keményen?

Figyelt kérdés
Van egy diplomám, nagyon keveset keresek. Néha a munkahelyen nincs dolgom elkezdik interneten újságot olvasni. Ez szemét dolog tőlem? Kevés pénzért "össze kellene törnöm magam" ? Ti mit tennétek?
2016. márc. 8. 09:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Én NEM azt mondtam hogy nem dolgozom egyáltalán.


Volt itt egy hozzászólás, hogy meg kell csinálni amit mondanak, se többet se kevesebbet.

2016. márc. 8. 13:12
 12/17 anonim ***** válasza:
Attól függ.. Pályakezdőként nyilván nem várhatok havi 200ezret, de ha évek múlva is ennyit keresnék, akkor lépnék.
2016. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kevés pénzért (75 ezer) dolgozok keményen. Sajnos nálunk napi statisztikát vezetnek. Aki nem teljesíti a normát, az repül. Itt nem lehet lazsálni. Arról nem is beszélve, hogy be vagyunk kamerázva, és folyamatosan figyelnek minket, hogy dolgozunk-e vagy sem. Ha nem, akkor jönnek "elnáspángolni" a lustákat. Bár ilyen nem nagyon szokott lenni, mert mindenki félti a munkáját, ezért inkább rendesen végigdolgozza a 8 órát.
2016. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én arról beszélek hogy 2 évet dolgozol egy cégnél, mindent megcsinálsz amit mondanak neked, és 2 év múlva is forintra ugyanazt a pénzt keresed. Egy 1000-st nem vágnak hozzá az emberhez. ilyenkor kezdem összeráncolni a szemöldököm.
2016. márc. 8. 17:28
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezért van a szád, hogy szólj. Ha a főnök nem egyezik bele a fizuemelésbe, szerinte a munkád nem ér annyit, akkor szerintem ideje máshol boldogítanod a népet :)
2016. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Máshol boldogítani a népet---ez jó
2016. márc. 9. 13:05
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon sok a holtidő, napi pár óra alatt elvégzem, amit kell. Ha nagyon unatkozom, elkezdek irodát takarítani, felsöprök, port törlök, de ha már ezzel is végeztem, akkor netezek én is. A közalkalmazotti fizetés alatt keresek, szóval nem vagyok motiválva sem, meg hát ha nincs mit csinálni, akkor mit tegyek?
2016. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!