Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvettek egy munkahelyre,...

Felvettek egy munkahelyre, hétfőn kezdenék. De nem fogok. Aljas húzás tőlem?

Figyelt kérdés
Váratlanul és hirtelen pénteken kaptam egy másik, sokkal jobb lehetőséget, a szerződést is aláírtam velük. (Az újjal, a régivel hétfőn írtam volna.) De most bűntudatom van, és még nem is szóltam a régi helynek.
2015. nov. 14. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán szólni kéne. Ha nem teszed, akkor leszel aljas.
2015. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen lelkiismeret furdalásod,nekik szerinted van mikor beadod az önéletrajzod,és annyit sem írnak hogy bocs de nem?
2015. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szólok, de még nem mertem. Ők olyan korrektek voltak velem végig.
2015. nov. 14. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyél korrekt velük, és minél hamarabb szólj, ne hétfő hajnalban 6 órakor. A bűntudatodra meg annyit, hogy ha nem személyes ismeretségek miatt kerültél be, akkor kit érdekel, hogy mit fognak gondolni rólad? Lehet, hogy rendesen viselkedtek veled, de végeredményben nekik is az a dolguk, hogy profitot termeljenek, elsősorban azért voltak veled rendesek, hogy jobb színben tűnjenek fel előtted, szóval te se tartozol nekik azzal, hogy a saját karrieredet rontsad le miattuk.
2015. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A mai piacon számolniuk kell az ilyenekkel. Szerintem most szólj hogy ne érje őket annyira váratlanul, de amúgy semmi gáz nincs benne. Ma ez a világ működésének a rendje, oda megy az ember ahol jobb neki.
2015. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, szóltam nekik. Egyáltalán meg sem rendítette őket a hír, úgy beszélgettünk, mintha azért hívtam volna fel őket, hogy megkérdezzem hogy vannak.
2015. nov. 16. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!