Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet, hogy a gyönyörű nők...

Lehet, hogy a gyönyörű nők nem is félelmetesek?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen egy gyönyörű nő, akivel ma (munka)kapcsolatba kerültem. Már azelőtt is figyelgettem őt(na nem mániákusan), hogy milyen gyönyörű, magabiztosnak tűnik, és tök érinthetetlennek.


Ma viszont beszélgettünk, és már a telefonban is lehetett hallani, hogy iszonyú kedves, és mikor felmentem az irodájukba, akkor is ezt tapasztaltam. Nagyon aranyos, kedves, segítőkész volt.

Lehet, hogy az ilyen gyönyörű nők nem is olyan félelmetesek mint amilyennek elsőre látszanak?


2016. márc. 8. 19:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Aha, amikor a férfi kollégája azt mondta, hogy hetekig el lesznek havazva :D Valószínű.

Jó nem akarom bele beszélni a szituba, hogy biztos tetszek neki, vagy valami, de ha tényleg úgy van, hogy a szép lányok nem állnak szóba a "gyengébb" férfiakkal, akkor nem értem, hogy ez mi volt.

Én magam is azt hittem, hogy az ilyen lányok a magam fajtát le se köpnék.

Ez pedig nem színlelt kedvesség volt, kaptam már eleget az élettől ahhoz, hogy azt felismerjem.

2016. márc. 8. 19:53
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Ne legyél már ennyire naiv hülye! Munkaügyben kerested és ő segített, hogy oda ne rohanjak, neki is az az érdeke, hogy rendben legyen minden, nem? De, hát akkor mit vártál, hogy elküld melegebb éghajlatra mert, miért is? Csak mert "gyönyörű"? Ember nem értem a logikád!
2016. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

igazából nem érdeke, olyannyira más részlegen dolgozunk, hogy az ő tevékenységüknek köze nincs a miénkhez. Se nekünk az övékhez. Ha ők becsuknák a boltot, mi akkor is mennénk tovább, és fordítva.


A logika az az,. hogy én tényleg azt hittem, hogy a szép lányok (akiknek valszeg napi szinten több 10 ostromló férfi fasságait kell hallgatni egész nap) nem tudnak kedvesek lenni.

2016. márc. 8. 19:58
 14/21 anonim ***** válasza:

Már miért ne tudna kedves lenni? :) A szép lányok is kedvesek, de ne gondold, hogy azért, mert ő épp segített már rögtön akar tőled valamit, lehet, hogy egyszerűen csak nem volt jobb dolga és épp unatkozott. Egyébként is miért ne segítene a munkatársának?

Persze általános feltételezés az, hogy a szép lányok bunkók, a csúnyák meg kedvesek, mert máshogy nem tudnak érvényesülni, de ez baromság. Tehát a kettő nem zárja ki egymást, de ha elkezded "ostromolni", akkor hidd el már ő se lesz kedves, hisz nem azért kedves veled, mrt többet akar munkahelyi kapcsolatnál.

2016. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Haverkodj össze vele, használd ki a helyzeted, el ne cseszd azzal hogy bepróbálkozol nálla :D ezzel is tágítod az ismerettségi körödet és lehet összetudsz szedni az ő ismerősei közzül egy hasonlóan jó nőt. Vagy nem. Ez is benne van a pakliban :D + ha megszokod a közelségét nem leszel olyan nyámnyila más jó nők társaságában sem, magabiztosabb leszel és bevonzod a puncit. No persze nem a fullosat :D de olyat biztosan ami már a te igényeidnek is megfelel :)

(Miért van az az érzésem h lefognak pontozni?)

2016. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szerintem beképzeled hogy bejössz neki,ha közelednél hozzá ÚGY, akkora sallert kapnál tőle,ami után már szemét, csini nő lesz
2016. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért hiszed azt, hogy ha egy nő, akárhogy is néz ki, kedves veled, akkor akar tőled valamit.


Na, sok nő ezért lesz rideg. Mert valakire ránézel, és az már az esküvőt tervezi.

2016. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

nem tudtok olvasni? írtam, hogy nem hiszem, hogy bejövök neki.

Csak arra gondolok, hogy ha itt gyakorin a sok hülye azt mondja, hogy minden gyönyörű nő kötsög, akkor ő miért nem volt az?

2016. márc. 9. 17:38
 19/21 anonim ***** válasza:
Azért ódákat sem kell zengeni, csak mert egyszer éppen kedves volt.
2016. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mert munkaügyben kerested. Semleges ügy.


Itt sem az a panasz, hogy a gyönyörű recepciós nem mondta meg, merre van a főnök irodája, hanem szerelem-szex vonatkozásban.

2016. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!