Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet, hogy a gyönyörű nők...

Lehet, hogy a gyönyörű nők nem is félelmetesek?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen egy gyönyörű nő, akivel ma (munka)kapcsolatba kerültem. Már azelőtt is figyelgettem őt(na nem mániákusan), hogy milyen gyönyörű, magabiztosnak tűnik, és tök érinthetetlennek.


Ma viszont beszélgettünk, és már a telefonban is lehetett hallani, hogy iszonyú kedves, és mikor felmentem az irodájukba, akkor is ezt tapasztaltam. Nagyon aranyos, kedves, segítőkész volt.

Lehet, hogy az ilyen gyönyörű nők nem is olyan félelmetesek mint amilyennek elsőre látszanak?


2016. márc. 8. 19:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Csak arra gondolok, hogy ha itt gyakorin a sok hülye azt mondja, hogy minden gyönyörű nő kötsög, akkor ő miért nem volt az?"


Talán azért, mert ilyen baromságokat (ahogy te is írtad) csak a hülyék állítanak. Tehát nem igaz. Ezért nem volt ő sem bunkó veled. Miért kell ezen meglepődni? Az emberek belső tulajdonságainak semmi köze nincs a külső tulajdonságaikhoz. Bárki lehet kedves, aranyos, és bárki lehet arrogáns, elviselhetetlen is. Azért felnőttként szerintem erre már rég rá kellett volna, hogy gyere. Normális esetben már egy gyerek is tudja ezt.

2016. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!