Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi lelki terrorizálás...

Munkahelyi lelki terrorizálás bíróságra kerülhet-e, és én, mint sértett milyen eszközöket vethetek be ennek bebizonyítása érdekében?

Figyelt kérdés
Ha a főnökömre nem számíthatok.

2015. aug. 18. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Röviden: nem.
2015. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

munkaügyi bíróság hatásköre vagy indíthatsz polgári peres eljárást az illető ellen


ha multinál vagy, akkor egyszerűbb és gyorsabb az etikai vonalon bejelentést tenni

2015. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az egésznek akkor lehet egyáltalán a bíróság fele érdemi jogalapja, ha rejtett kamerás videó,- de legalább, minimum hangfelvétel van.
2015. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-mas én is erre gondoltam (hangfelvétel) csak félek, hogy ő akármilyen egy rossz és szemét ember, én szívnám meg jobban, mert bünteti a törvény. Vagy hogy működik ez?
2015. aug. 18. 20:16
 5/11 anonim ***** válasza:
csinálhatsz felvételt nyugodtan
2015. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nyugodtan csinalj felvetelt

büntetik de van amikor igy is megéri - ugyveddel beszelj, van amikor ők javasoljak.

2015. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen felvételt büntet a törvény,a másik beleegyezése nélkül.
2015. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az egyik cikkből én azt vettem ki, ha engem sérelem ér, és magamat akarom megvédeni, hogy engem bántanak akkor bizonyítékként kezelik. Gyakorlatban nem tudom mennyire van ez így. Hol lehet olyan eberekkel beszélni akik csináltak hasonlót? Vagy voltak ilyen cipőben?

(Facebook kilőve, mivel azt a drága kollégáim is láthatják)...

2015. aug. 21. 16:55
 9/11 anonim ***** válasza:
jogiforum.hu
2015. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" Bármilyen felvételt büntet a

törvény,a másik beleegyezése nélkül"


Egyreszt csak akkor buntetnek ha a masik perel. Masreszt lehet hogy buntetnek de egyben bizonyitek is. Merlegelni kell hogy megéri vagy sem. Ebben segit egy jo ugyved.

2015. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!