Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te meg szoktál sértődni a...

Te meg szoktál sértődni a főnöködre?

Figyelt kérdés
Meg tudsz rá sértődni vagy totál hidegen hagy ha hülyén viselkedik?
2016. márc. 18. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Volt, hogy már torka szakadtából üvöltött rám mindenki előtt, pedig tényleg nem csináltam semmi rosszat. Mindenesetre ilyenkor higgadt próbálok maradni, később pedig oda megyek hozzá és főnök vagy nem főnök, megmondom neki amit gondolok. Kezdve a viselkedésétől. Általában mindig közlöm, hogy ez meg az, hogy érintett engem, és még nem volt bajom belőle sőt...valahogy sikerül kivívnom a tiszteletet.
2016. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb nagy ívben letojom, ahogy a munkahelyet is.

Nem izgat mit szövegelnek vagy mit nem.

2016. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, volt már olyan, hogy 4 hónapig hozzá se szóltam. Parasztja nem vette a lapot.
2016. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt, hogy berágtam rá, ezért e-mailen tárgyaltunk 10m.-en belül és kerültem. Aztán megtárgyaltuk a témát és nagyjából rendeződött a "viszonyunk".
2016. márc. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Katona Dius ***** válasza:
Én eddig ha baromságot csinált/mondott, közöltem vele, hogy "Főnök, ez meg ez nem jó, nem korrekt amit mondtál/tettél." Persze kulturált formában, megindokolva. Persze, mondhatom szerencsésnek magam, mert eddig többnyire normális főnökeim voltak (már amennyire egy főnök normális lehet:P) és a legtöbbel elég jó viszonyban voltunk, tehát nem kapott szívromahot, ha kritizáltam. De a kérdésre válaszolva, nem. Meghallgatom, mit akar. Ha igaza van, nem sértődöm meg, mert hát igaza van, pl én rontottam el valamit, felesleges rá berágni, ha meg nincs igaza, akkor meg azért nem sértődöm meg, mert igaztalan dolgon minek!? De persze vannak szökőévente kivételek :D De tényleg nagyon ritkán, ha már alapból magas az agyvizem :D
2016. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!