Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te meg szoktál sértődni az...

Te meg szoktál sértődni az alkalmazottaidra?

Figyelt kérdés
Meg tudsz rájuk sértődni vagy totál hidegen hagy ha hülyén viselkednek?
2016. márc. 18. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
A kérdés az, hogy jogos-e a viselkedésük. Nekem is vannak alkalmazottaim és van, hogy elküldenek melegebb éghajlatra és sajnos (mármint nekem sajnos) jogosan. Ha hülye vagyok, akkor azt muszáj vagyok elismerni. Az értékrendem ezt diktálja. De mint tudjuk, minden embernek más a mentalitása, hozzáállása. Kérdés, hogy valaki főnök, vagy vezető. Kérdés, hogy milyen módszert alkalmaz az alkalmazottaival szemben. Nekem nincs bajom vele, ha nem értenek velem egyet és figyelembe szoktam venni az észrevételeiket. Ennek eredménye az, hogy nagyon jó a csapat, jó a hangulat, nincs fluktuáció.
2016. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, meg vannak fizetve így odafigyelnek a munkájukra.
2016. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
első ez önellentmondás, hogy lehet jó a hangulat hogy küldhetnek el melegebb éghajlatra? Ráadásul a főnökük vagy..
2016. márc. 19. 07:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem önellentmondás, amit az első ír. Lehet olyan is, hogy "Józsi, te is tudod, hogy működik xy dolog, remélem nem gondoltad komolyan, hogy mi ezt így megcsináljuk, ennyi idő alatt". Ez is egy melegebb éghajlatra küldés, mégis egy jó csapatban lehet helye beosztott által a főnöknek mondva.
2016. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, a melegebb éghajlatra küldés egy kifejezés amikor arra, amikor valakit elküldenek a k***a anyjába
2016. márc. 20. 07:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Finoman nem lehet valakit elküldeni a fenébe? Vagy építő kritikàt megfogalmazni vele szemben? Esetleg emberileg nagyon tisztelni, de látni, hogy szakmailag nincs mindig a topon? De igen. Erről szólt az első válaszoló hozzászólása, te meg itt terminológiai vitába kezdesz, csak azért, hogy neked legyen igazad.
2016. márc. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

" Finoman nem lehet valakit elküldeni a fenébe?"


Finoman sem lehet elküldeni a főnököt, milyen ciki az a főnöknek hogy csicskájuk.

2016. márc. 20. 09:53
 8/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nem azt mondtam, hogy állandó a nézeteltérés. Csak amikor már 3-4 napja talpon vagyok, akkor már igen dekoncentrálttá válok. Meg hülyévé. Ilyenkor csinálok/ mondok hülyeségeket, amik később utánagondolva teljesen irreálisak, logikátlanok, de erőltetni akarom. Ezt szóvá teszik, jogosan. Emberből vagyok én is, nem csak dolgoztatok, hanem dolgozok- többet, mint az embereim. Ezért mondtam, hogy vezető és főnök között nagy a különbség. És az embereim látják a különbséget, látják, hogy milyen különbségek vannak a munkahelyek között, ezért nincsenek nagy konfliktusok se, se fluktuáció, ezért jó a hangulat. Persze egy kis vállalkozás vagyunk, nem egy multi, ezért engedhetem meg magamnak ezt a munkahelyi politikát.
2016. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!