Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utálom a munkámat, nincs...

Utálom a munkámat, nincs kedvem többé túlórázni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, örüljek hogy van munkám... De rettenetesen kihasználnak minket és ellehetetlenítik azt hogy lépjünk. Elvárják hogy 6-tól este 9-ig dolgozzunk minden hétköznap és ha korábban lelépsz akkor megy a pofavágás. Hétvégén is berendelnek minket. Ha vasárnap otthon maradhatunk akkor már közlik hogy örüljetek. Papír néha születik a túlórákról, aztán kiderül hogy nincs rá keret hogy kifizessék.

Nem tudok mikor elszakadni hogy elmehessek állásinterjúra, tanulni már nincs energiám sokszor, pedig nyelvet tanulnom kellene...

És irodai munkát végzek, nem a soron dolgozok egy gyárban, mégis nagyon megterhelő rengeteg számra koncentrálni napi 12-14 órán keresztül.

Utálom a munkámat, azt hiszem kiégtem :( És 100 ropit keresek nettóban, ami szerintem nem fair :S

Hogyan vészeljem át a hétköznapokat amíg nem lesz másik munkám?


2016. márc. 20. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress új állást!

Akár költözz el, ha megteheted.

2016. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne állj be a rabszolga sorba! hagyd ott a fenébe,keress más munkát.egy gyárba ,3 műszakban is meglehet attól többet is keresni.a munka nem szégyen ,az a szégyen ,ha tudod hogy kihasználnak és hagyod is.az persze jól hangzik,hogy iródai munka de ,ha ilyen húgykaki akkor tökmindegy,lehet az takarító is.
2016. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol ezt csinálják, de csak azért, mert tudják, hogy megtehetik. Ha az emberek végre a sarkukra állnának, mint Svédországban, ahol 6 órát kell dolgozni egy nap (igen, jól látod, hatot), akkor itt is lenne az embereknek két nap hétvégéje és nem kellene túlórázni sem, mert ki hallott már olyat, hogy nem tudják úgy beosztani a munkát, hogy másnap is elég legyen megcsinálni, ami tegnap túlórában lett volna.
2016. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ez a szomorú hogy megtehetik :( Volt aki feljelentette őket, kijött a felügyelet és valahogy mindent "rendben" találtak :(

Rosszul vagyok hogy holnap be kell mennem :(

2016. márc. 20. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!