Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hajóspincér?! Mesélnétek...

Hajóspincér?! Mesélnétek róla/írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm volt hajópincér egy ideig, neki borzasztó kemény munka volt, reggel öttől vagy éjfélig talpon kellett lenni, dolgozni ezerrel, meg persze jól tudni a nyelvet. Nem menne vissza többet. Viszont a fizetés jó.
2016. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hm..akkor a sima pincér jobb?
2016. márc. 28. 20:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt, akinek bejött, volt, akinek nem. De hozzáteszem, akiknek nem jött be, azoknak más munkakörök sem igen jöttek be életük folyamán.
2016. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm ott dolgozik, neki bejött, már sok éve ott van, szinte haza se jön.
2016. márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"De hozzáteszem, akiknek nem jött be, azoknak más munkakörök sem igen jöttek be életük folyamán."


Pl. a barátnőm, aki szerint nagyon nehéz a hajópincéri munka, most egy cég vezérigazgatója mellett dolgozik és a legjobban keres az ismerőseim közül.

Úgyhogy hülyeség, hogy ha valaki egy munkakört nehéznek talál (bár elvégzi), annak más sem jön be.


Én pl. utáltam napszámban kukoricát törni, viszont a titkárnői munka bejött.

2016. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 3 váltás volt a legnehezebb...


Korán reggel, 6kor kelni, 7re nyitásra készenállni, 2órát esznek, utána meg visszateriteni ebédre.. 10kor vége, 11kor készülni ebédre...4kor végzel az ebéddel, 6tól vacsora. Azzal pedig kb 11re végzel. Utána szabad vagy, kezdődik elölről.

A pincéreknek csak evés/alvás/munka van a hajón. Te döntöd el, hogy azt a 2 óra szünetet inkább alvással töltöd, vagy kimész körülnézni.


Ha olyan helyen vagy, néha van lunch-off, olyankor a vendégek kimennek, és nem a hajón ebédelnek..


Tényleg kemény munka, de nem kibirhatatlan.

A szárazföldön is dolgozol kb ennyit, de a bérezés nem ugyan az :) 2000euró havonta tisztán megvan + még a borravaló..


Én a Uniworld cégnél dolgozok, mostmár másik pozicióban vagyok.

2016. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És hogy lehet oda "bejutni"? (Egy hajóra)
2016. ápr. 11. 17:13
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
5-ös, nyilván vannak kivételek, de én egy konkrét emberről beszéltem...
2016. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben pls:D
2016. ápr. 11. 18:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Budapesten rengeteg köztetitő cég van: GMN, KGM... Próbálkozz náluk :)


Tapasztalat, és angol tudás kötelező

2016. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!