Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lúdtalpra mennyi betegállomány...

Lúdtalpra mennyi betegállomány jár? Egy "kollegám" határozatlan ideig betegálloményban lesz LÚDTALP MIATT.

Figyelt kérdés

A sztori olyan hogy előre jelzem nem kérek azon kommentekből akik szerint az egész kamu. De tényleg nehezen lesz hihető. Nálunk dolgozik egy maca, a főnöknek egy „valakije”. Gyakran „beteg” (többet van betegen távol mint amennyit bent). Orvosi papírja hol van hol nincs… milyen betegség az amiről nincs orvosi papír? Kamu betegség.

De a mostani húzás az felülmúlhatatlan. A kolleganőnél LÚDTALPAT diagnosztizáltak (!!!!) és ezért határozatlan ideig betegállományban lesz. LÚDTALPPAL!!

És ami már tényleg hihetetlen: a hülyéje még a facebookra is kitette hogy (idézem): egy jó darabig nem dolgozom majd, szoknom kell az új betétet.


!!!


Ki mit szól ehhez? nem azt kérdezem ki hiszi el, aki nem hiszi olvasson mást.

Munka: irodai. Az egész napos székes ücsörgésben mit akadályoz a lúdtalp?


Halál komolyan azt tervezem hogy én akinek szintén lúdtalpa van odamegyek a főnökhöz viszem az erről szóló orvosi papírt és választ követelek majd arra hogy én is elmehetek-e határozatlan időre betegállományba lúdtalppal???? Hát ha az egyiknek jár, akkor a másiknak is!

Főleg hogy én fizikai dolgozó vagyok és nem egy székben meresztem a 3,14csám egész nap. Már ha bent vagyok egyáltalán…. ami a kolleganőnél nem sűrűn fordul elő.

Ilyen komoly betegséggel nem lehet viccelni!


2016. ápr. 3. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ő megteheti mert a főnök kedvence csókosa felszopója. Igazából indokolnia se kellene a dolgot de ő megtette ,szóval már túl is teljesített.


Téged meg kirúgnak miatta ha ugyanezzel odamész. Tudod ,"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél."

2016. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kis vicc (de tény): a facebookos bejegyzéshez mely szerint egy jó darabig nem dolgozom majd, szoknom kell az új betétet.


egy kollega odaírta (idézem): miért eddig dolgoztál? Nem tűnt fel senkinek.

2016. ápr. 3. 10:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Tetszik a válasz, frappáns. :)

A témához sokat nem lehet hozzátenni, nem kell mérgelődni rajta. Neked van munkád, arra kell koncentrálni, utána hazamenni. Ha ott a főnöknek megfelel az, hogy ballasztembert fizet minden hónapban, az ő dolga, de a te lelkiismereted tiszta marad.

2016. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szóval te se tanácsolod hogy a főnökhözb forduljak saját lúdtalpam ügyében?

mert tényleg komolyan fontolgatom hogy tértivevényes levélben tudakolom meg a vezetőségtől hogy ha én is lúdtalpőas vagyok (orvosi papírt mellékelem) ráadfásul fizikai dolgozó akkor esetemben ugye ez hatványozottan munkaalkalmatlanságot jelentő tényező? Hát ha egy irodai dolgozó ezzel nem dolgozhat akkor egy fizikai duplán nem dolgozhat.... és jelezze írásban mikor kezdhetem meg betegállományom ezzel a nagyon súlyos szinte halálos betegséggel...

Nem tanácsoljátok?

2016. ápr. 3. 10:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Neki új a lúdtalpa és a betét is ,most szokja. neked meg régi,már megszoktad ,szóval a helyzet nem teljesen ugyanaz. Szóval ki tudsz állíttatni igazolást az orvossal sok mindenről, csak akkor nem fogsz ott dolgozni többet.
2016. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy. Ha a főnök a szokásos hatalmaskodó fajta, akkor az ilyet támadásnak veszi és aszerint is cselekszik majd. Egy "kihanemén" ember utálja ha sarokba szorítják, megkerülik, pláne egy beosztott. Te ismered milyen ember, de a követelőzés és számonkérés egyféleképp szokott végződni.
2016. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"szóval a helyzet nem teljesen ugyanaz"


Nem hát. Hogy lenne ugyanaz. Elvégre ő a főnök csókosa én meg nem.

Lehetnék én rákos halálos beteg akkor se néznék el a betegállományom, mert nem vagyok csókos. De ha az lennék: akkor bármit. Így megy ez.

2016. ápr. 3. 12:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akarod kirúgatni magad,inkább hagyd a fenébe azt a csajt..
2016. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
már megint ezek a sza ros fiktív kérdéseid, te szerencsétlen állat. dehogy dolgoztál te életedben, még munkahelyet sem láttál, csak anyád pincéjében gubbasztva írogatsz egy nap kb 10 munkahelyes kérdést te életenincs senki. az egész munkahely rovatot te írkálod tele...
2016. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy unod magad, mert az osztálytársaid akiket gyűlölsz meg ők is téged, éppen kirándulnak ebben a szép időben? Téged meg a kutya sem hívott? Kérd vissza az osztálypénzed, szórj közéjük spáros matricát fizetségként ezentúl. Vagy ha ennyire unod magad, csinálj te is 3 purdét, mint az egyik osztálytársad általános nyolcadikban.:)
2016. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!