Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lúdtalpra mennyi betegállomány...

Lúdtalpra mennyi betegállomány jár? Egy "kollegám" határozatlan ideig betegálloményban lesz LÚDTALP MIATT.

Figyelt kérdés

A sztori olyan hogy előre jelzem nem kérek azon kommentekből akik szerint az egész kamu. De tényleg nehezen lesz hihető. Nálunk dolgozik egy maca, a főnöknek egy „valakije”. Gyakran „beteg” (többet van betegen távol mint amennyit bent). Orvosi papírja hol van hol nincs… milyen betegség az amiről nincs orvosi papír? Kamu betegség.

De a mostani húzás az felülmúlhatatlan. A kolleganőnél LÚDTALPAT diagnosztizáltak (!!!!) és ezért határozatlan ideig betegállományban lesz. LÚDTALPPAL!!

És ami már tényleg hihetetlen: a hülyéje még a facebookra is kitette hogy (idézem): egy jó darabig nem dolgozom majd, szoknom kell az új betétet.


!!!


Ki mit szól ehhez? nem azt kérdezem ki hiszi el, aki nem hiszi olvasson mást.

Munka: irodai. Az egész napos székes ücsörgésben mit akadályoz a lúdtalp?


Halál komolyan azt tervezem hogy én akinek szintén lúdtalpa van odamegyek a főnökhöz viszem az erről szóló orvosi papírt és választ követelek majd arra hogy én is elmehetek-e határozatlan időre betegállományba lúdtalppal???? Hát ha az egyiknek jár, akkor a másiknak is!

Főleg hogy én fizikai dolgozó vagyok és nem egy székben meresztem a 3,14csám egész nap. Már ha bent vagyok egyáltalán…. ami a kolleganőnél nem sűrűn fordul elő.

Ilyen komoly betegséggel nem lehet viccelni!


2016. ápr. 3. 10:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En közepvezetökent dolgozok, irodaban. Neha, nagyritkan, ha valaki e-mailben küldi el az orvosi igazolast, akkor latom, hogy van. Ezen kivül sem ralatasom, sem jogosultsagom nincsen megnezegetni masok orvosi papirjait, ez csak a könyvelest erinti, az en reszlegemet nem. Mondd nalatok körbeviszik az igazolast, mint a veres kardot?? Vagy bejelentik ebedkor, hogy ma beteg Jucika es Pisti, Pistinek nincs igazolasa.

Olyan nyominger vagy, legalabb gondolkozz es kicsit, mielött kiirod a 800. kamu kerdesed. Es ne gyere azzal, hogy akinek nem tetszik ne olvassa. A szemet is zavar az ut mellett, hiaba vannak a szemetelök ugy vele, hogy akinek nem tetszik ne nezze.

2016. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!