Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok gyári munkás miért hiszi,...

Sok gyári munkás miért hiszi, hogy ő az isten?

Figyelt kérdés

Egy gyárban dolgozok,lassan két hónapja egy pár emberrel együtt,de még mindig sokan lekezelőek velünk stb..

Állandóan,leellenőriznek csak hogy valami hibát találjanak,ha találnak rögtön jönn a leszólás.De amikor valamelyiknél van valami gond az nem baj.Ha tévesen informálnak és ez miatt elrontunk valamit,nem vállalják a felelőséget a feletes előtt,hanem néznek ránk mint a hülyékre és gúny mosolyal még össze is néznek.Mindenkinek nyaliznak,de amikor elmegy a személy kibeszélik.A vezetőség kidolgozott egy munkafolyamatot,ami szerintem működne is,de őket és a közvetlen feleteseimet nem nagyon érdekli( csak akkor,ha esetleg vmelyik vezetői tag lejön szétnézni)

Már egyre idegesebb vagyok,itthon is,hogy ma vajon mi lesz.

Ja meg még azt birom,hogy ha lassabb vagyok az nap,akkor jönn beszológatás,de ha gyorsabb akkor meg csináljam meg azt is ami neki kéne.De ők álltalában nem segítenek,csak magyaráznak.

Ha melléd kerülne egy ilyen ember,hogy kezelnéd?


2016. ápr. 6. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Középiskolás vagyok, minden nyáron elszoktam menni dolgozni és ott is ugyanez megy. Szerintem szokj hozzá, sokkal könnyebb egy betanuló munkásra fogni mindent.
2016. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek hülyék, legalábbis a nagy részük.
2016. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgozok ott megoszlik az ilyesmi mert csoportokban alakult ki nálunk a barátság azzal aki szimpatikus/normális. Itt is inkább a középkorúak, csinálják a cirkuszt, de helyretesszük őket. Szép szóval sosem jut az ember semmire, az ilyeneknek az kell hogy "Dugulj be, ne mondd meg mit csináljak stb" Különben is csak egy kolléga, ha az osztályvezető vagy olyan beszélget el veled akkor érdemes átgondolni hogy megéri-e kutyának lenni egy 80-90ezer ft-os fizetésért vagyok keresni mást.
2016. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a feladatot, mit kell csinálnod ? Én is gyáraztam anno, rengeteg termékvonalon megfordultam, de 1-2 hét alatt normális hozzáállással, betanítással rálehetett verni a több éves dolgozókra is akár .
2016. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Minőségellenőr vagyok.

Igen,ez még vicces is mert ahol mi vagyunk részleg , nem rég a legjobban teljesitett és nőt a megrendelések száma,ahol régebbiek vannak ott pedig csökkent.

Mert azt veszem észre,hogy ők hajtanak,hogy elöbb végezhesenek,minthogy a minőséget figyelnék és tőllünk is ezt várják,hogy siessél,siessél...közben amiről beszéltem,hogy benne van a szerződésben,hogy 15 mp van átnézni az adott tárgyat,de ők ezt 3 mp allatt elvégzik ( csak akkor csinálják rendesen,ha egy vezető lejönn) és láttam már nagyon sok hibás terméket náluk,amin csodálkoztam is hogy hogy nem láttják...viszont azt is tudni kell,hogy ha lebukok valakinél,hogy nem úgy csinálom,ahogy kell az minusz 15.000 ft .Szóval,a dolgozók hajtanak,csak a minőség elmarad.

2016. ápr. 6. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Tanuld meg,hogy jelenleg nem az iskolai végzettség a mérvadó,hanem a kapcsolatok illetve hogy ki mennyire tud bevágódni(nyalni) embereknél.

Rengeteg felmérés történt már erről,hogy egy jól szituált,jól kinéző talpraesett embernek sokkal nagyobb esélye van,illetve sokkal több mindent elnéznek neki.

2016. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!