Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás férfiak! Összejönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás férfiak! Összejönnétek gyári munkás nővel?

Figyelt kérdés
Neki csak érettségije és 2 szakmája van, de ezekben nem tud, és nem is szeretne elhelyezkedni. Nem egy monoton szalagmunkáról van szó, hanem egy kis 10 fős cégnél végez változatos betanított munkát 7-15 óráig. A fizetés viszont csak 120-140 ezer között van. Ti összekötnétek az életeteket egy ilyen nővel, vagy szégyellnétek a család, ismerősi kör előtt?
2015. nov. 16. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem a munkája határozza meg. Attól, hogy "csak" gyári munkás, még lehet intelligens. Bocsi, nőként írom ezt, de azt tapasztalom, hogy a legtöbb nő buta mint a föld... És ez a földnek sértés.

Attól lehet valaki okos és művelt, hogy a munkája nem szellemi, illetve nem "magasszintű".


Szóval ha munka alapján kellene válaszolni, szerintem senkinek nem jelentene ez hátrányt.

2015. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Ha jól kijönnének egymással és nagy lenne az egyetértés + tervezni is lehetne vele a jövőt, akkor igen.


jöhetne a cégemhez kávét főzni 3x annyiért.

2015. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Az intelligencia nem a diplomatol fugg. Van tobbdiplomas ismerosom, aki abszolut korlatolt ennek ellenere es bunko is. Ugyanakkor van autoszerelo ismerosom, akirol mas hiszi azt, h tobb diplomaja van, m ertelmes, barmirol el lehet vele beszelgetni, tisztelettudo es normalis. Nekem is van diplomam, es volt diploma nelkuli, "csak" erettsegivel rendelkezo parom, akihez a mai napig szep emlekek kotnek. Es nem amiatt lett vege a kapcsolatnak, m nekem van diplomam, neki pedig nincs...
2015. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Ha szimpatikus és jól elvagyunk nem igazán érdekelne, hogy mit és hol dolgozik. Egyetemre járok, de egyrészt nem utasítok el valakit azért, mert neki máshogy alakult az élete, másrészt az eddigi tapasztalataim alapján, sok gyári munkást sokkal értelmesebbnek tartok sok diplomás embernél. Szerintem a diploma kezd inkább "csak egy papír" lenni mint annak a jele, hogy valaki értelmes és tanult. Legalábbis amit gépészként tanulok, azt kis túlzással bárkibe bele lehetne verni. A fizetés nem lenne gond, rengeteg ember (köztük a jelenlegi helyzetben én is) kevés pénzből él mégis boldog :)


22f

2015. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen történetem a rokonságból ahol elkergették a fiút a végzettsége miatt, pedig nagyon megvolt az összhang köztük és nagyon jó srác volt.


Én nem szégyellném, soha nem is szégyelltem. Én döntésem. Nem az iskolái meg a papírjai miatt szeretem, ha szeretek valakit hanem magáért... az emberért :)

2015. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%

Nem a szakmája és a munkája minősíti az embert. Aki ez alapján választ párt az egy felszínes ember.

És akkor még ezt az elittars.hu-t reklámozzák. "A diplomások társkeresője". Mitől jobbak a diplomás emberek, miért van nekik külön társkereső? Szánalom!

2015. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Baráti körömbe srác azért nem mutatta be otthon csajt mert csak egy felszolgáló volt :-\
2015. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Hozzám hasonló nőkkel ismerkedem.
2015. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem érdekelne komolyabban, kivéve ha visszaülne az iskolapadba.
2015. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha intellektuálisan fejlett, intelligens, jó a humora, akkor simán. Más esetben még egy diplomással sem jönnék össze.
2015. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!