Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudok tenni?

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Az egyik kollégám folyamatosan üvölt velem. Állandóan csipkedi a derekam a fenekem. Tegnap meg fenyegetett, hogy kirúgat mert vissza szóltam neki, hogy ne tapogasson és ne üvöltözzön velem. Hogy tudnék tenni ellene? Kihez fordulhatnék? Hogy bizonyítsam be, hogy így viselkedik? A férfi kolléga 40+ én meg 21 éves vagyok.

2016. ápr. 8. 12:32
 1/4 Roland G. ***** válasza:
48%
Vedd fel telefonnal!
2016. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
100%
Fel tudod jelenteni szexuális zaklatásért. Mert amit művel az már bőven benne van. Tanúid vannak?
2016. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak arra, hogy üvölt és fenyeget. sajnos arra, hogy tapogat nincs. Már ideges vagyok és gyomorgörcsöm van ha már csak arra gondolok, hogy mennem kell dolgozni és találkozunk.
2016. ápr. 8. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszélj a főnökkel! Ha őt sem érdekli, akkor meg mondj fel.

Tudom, hogy a munkahely manapság kincs, de nem akkora, hogy azért szexuális zaklatást is elviselj.

Tudod: önbecsülésed csak egy van. Munkahelyed lehet akármennyi.

2016. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!