Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún elmondanátok,...

Állásinterjún elmondanátok, ha heti egy alkalommal szükségetek van szabad délutánra?

Figyelt kérdés
A hobbimmal fogalalkozom heti egyszer egy délután, mindig ugyanazon a napon. Nagyon fontos mert máskor nincs alkalom, igy lehet összehozni. Azért fontos, mert erre szeretném alapozni a jövőm. Ha egy konkrét munkahely keresztezi ezt hogyan oldhatnám meg? Meg kell mondani mindjárt, hogy ez nekem (ugyanolyan) fontos (mint, hogy pénzt keressek), vagy nem is fogadjam el hanem keressek tovább? Múlnak az éveim és csak ide-oda dobálódok miközben tudom mit szeretnék igazából.
2016. ápr. 12. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. Úgyis kiderül majd, ha ellógsz minden héten. Akkor már inkább olyan helyre menj, ahol ezt elfogadják, és ne olyanra, ahonnan repülsz pár hét múlva.
2016. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak így tudod összeegyeztetni a kettőt.
2016. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én megmondanám, mindjárt az elején, hogy ne raboljuk egymás idejét, ha netán már ebben sem jutunk közös nevezőre. A cégvezetőnek nyilván fontos a cége, tehát valószínűleg tudja, mit jelent az, hogy neked fontos a hobbid. Ha nem, akkor nem a megfelelő emberrel kötsz üzletet.
2016. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor legjobb ha rögtön felhozom, általában meg is szokták kérdezni megfelelnek-e az adott feltételek.
2016. ápr. 12. 17:52
 5/9 anonim válasza:

Hogy én mennyire megértelek!!! Én ki nem állhatom a szakmámat, vagy inkább nem is így mondanám, hanem inkább az abszolút közönnyel...de mert mivel mégis muszáj vele a pénz miatt foglalkoznom, ezért nem szeretem.

Amiért megértelek, az az, hogy én is tudom, mire szeretném alapozni az életemet, viszont a hét munkanapjai elmennek olyannal amihez semmi közöm. Én is heti egyszer tudok a hobbimmal foglalkozni, ez a szombat vagy vasárnap délután.

Szeptembertől meg suliba akarok járni, ami péntek szombati napra esik, még fogalmam sincs, hogy fogom bejelenteni a munkahelyemen ezt, hogyan fogadják, bár valszeg repülni fogok..

2016. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

szóval igen, hogy a kérdésere is válaszoljak ( előző vagyok) mindenképp jelezd.

Egyébként gazdasági, számviteli területen vagyok jelenleg, és a kézművesség felé orientálódok. Nem érdekel, hogy sokan hülyének néznek, tudom, mit szeretnék, és még 30 se vagyok ( 28) csak nem fogok még jó esetben 37 évig olyannal foglalkozni, amitől már most herótom van, még ha társadalmilag jóval megbecsültebb is.

2016. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jajj de vicces gyerek vagy. Sehová nem fognak felvenni.
2016. ápr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azért nem olyan biztos az hogy nem veszik fel. Mindent meg lehet beszélni. Bár tagadhatatlan, ha egy olyan állásra jelentkezik, ahol 20an állnak sorban, ott kevés az esély. De ha kevésbé pótolható ( pl egy vidéki kisvárosba keresnek valami ritka nyelvet beszélő szakembert) ott más a helyzet. A két véglet között is érdemes próbálkozni.
2016. ápr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt azért tudnod kell, hogy tipikus napi 8órás irodai munkákra nem fognak felvenni téged ilyen feltételekkel. Olyn munkákat érdemes keresni, amik műszakosak vagy ahol kevesebb nap kell dolgozni, de akkor 10-12 órát.
2016. máj. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!