Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megmondjam az állásinterjún,...

Megmondjam az állásinterjún, hogy azért hagytam ott az előző helyet, mert nem jelentettek be?

Figyelt kérdés
Egy multinál szeretnék dolgozni, szóval ott elvileg nem történhet meg ilyesmi, profi HResek interjúztatnak, de nem tudom ez milyen fényt vetne rám, viszont nem vagyok jó hazudozó.

2016. jan. 30. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazd meg jól, és úgy mondd el.

"Biztos, hosszútávú munkahelyen akarok elhelyezkedni, és ezt az előző munkahelyemen nem tudták biztosítani."

Ezzel nem tudnak vitába szállni, hiszen mindenki ezt keresi. Kivéve ha olyan a cég, hogy csak forgatja a munkásokat, de hát akkor meg nem szokott lenni ilyen kaliberű interjú.

Ha nem kérdezik ne mondj semmit.

2016. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló nagyon jól leírta. Ha nem kérdeznek meg se említsd. Ha kérdezik, akkor mondd azt, amit leírt. Ha profik, akkor elképzelhető, hogy rákérdeznek ez alatt mit értesz, ilyenkor elmondhatod őszintén, de magadtól ne hozd fel a témát, mert könnyű belekötni az előző munkahellyel kapcsolatos élményekbe és olyan következtetéseket is levonni, ami esetleg nem is igaz.
2016. jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
A HR-esektől ne várj sokat. Nyugodtan megmondhatod.
2016. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés nélkül ne mondd meg, kérdésre meg igen, megmondhatod. Szerinte jó fényt vet rád abban az esetben, ha a hely, ahova mész, betartja a szabályokat, és látják, hogy nem egy megvezethető hülyével van dolguk.
2016. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként elmondtam és felvettek:)
2016. jún. 5. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!