Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 hétig nem hívott a cég az...

3 hétig nem hívott a cég az interjú után, most mégis. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Még március utolsó hetén voltam egy interjún, a végén az interjúztató azt ígérte, hogy 2 nap múlva délelőtt keresni fog, mert lesz mégegy forduló ahol bent lesz a vezető is. Nem hívott, közben beszéltem egy ismerősömmel aki szintén a cégnél tavaly interjún volt, azt mondta neki a végén azt mondták, hogy majd telefonon vagy e-mailben értesítik, de őt sem keresték, így nem is reménykedtem már abban, hogy felhívnak. Ma azonban felhívtak és érdeklődtek, hogy aktuális-e még a munka, mert akkor találkozhatnánk a héten. Kíváncsi voltam, hogy mi történt ezért rákérdeztem, hogy még mindig ugyanarról a munkáról van-e szó és arról az interjúról, amiben korábban megegyeztünk, de csak annyi választ kaptam, hogy igen. Mi oka lehet annak, hogy csak így majdnem egy hónap elteltével "jutottam eszükbe"? Ti elmennétek az interjúra?
2016. ápr. 19. 18:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Így van a 3 hét nem sok, nekem sem ezzel van bajom. A gondom az volt, hogy ígérte, 2 nap múlva hív, de csak 3 hét múlva sikerült.
2016. ápr. 20. 11:07
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, mint majom a farkának, hogy mégis visszaszóltak, amikor már lemondtál az állásról.

Nehogy már piszkáld őőket, hogy miért!

2016. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tegye fel a kezét az, akit visszahívott a HR-es akkor, amikor ígérte!!! Senki? No lám.


A mi cégünknél volt ennél hosszabb felvétel is. A HR-es, a leendő közvetlen felettes, a menedzsment... Aztán a vezetőség elment két hét szabira, és átcsúszott a döntési folyamat későbbre... Szerintem légy bátor.

Viszont ha megállapodtok valamiben, fizetés, munkaidő, ilyesmi, és aztán a papíron nem azt látod, akkor ne írd alá. Velem bepróbálkoztak, 30%-kal alacsonyabb fizetést írtak, mint amit az interjún kialkudtam. Megmondtam, hogy nem erről volt szó, és ezt nem írom alá. Tíz perc múlva ott volt a megállapodott összeggel a papír az asztalon :-)

2016. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Engem eddig általában vagy visszahívták akkor, amikorra ígérték vagy egyáltalán nem hívtak, de ilyen esettel még nem találkoztam. Persze mindenképp Elmegyek már csak kíváncsiságból is, hogy mit ajánlanak.
2016. ápr. 21. 06:36
 15/15 tuske698 válasza:
nekem 2 meg a munkahelyem a veszprémi Vaelonál dolgoztam 6 honapig én egy kis faluban lakom töle kocsival két ora az ut igy jártam 3 müszakban dolgozni,Ugy küldtek el, az ok: leejtettem 5 munkadarabot a kesztyüben nem lehetett rendesen megfogni naponta 250 darabot készitettünk el, nem hivtak fel,de egyébként a három helyre ahová jelentkeztem már mint modták várja azota mindeggyik munka helyre már 4 szer mentem vissza érdeklödni azt mondták várjak ahol lakom egy kis faluban 35 en vagyunk,nincs nagy lehetöség,elhelyezkedni
2018. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!