Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnöknek nyalizó szarkavaró...

Főnöknek nyalizó szarkavaró újonc, aki mindenkit kirúgat, aki nem tetszik neki. Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

Még csak 3 hónapja van a cégnél, a főnökasszonynál felületes marhaságokkal benyalta magát, de háta mögött róla is ocsmányságokat terjeszt (írásban is).Már két újat, tanulót kirúgatott.Kezdi játszani a kis főnököt.Most alányomat szemelte ki ellenségnek, alatta vágja a fát.(Egy cégnél dolgozom lányommal), aki nem nyalis tipus, de mindig jóban volt a főnökékkel, kicsit diszkrétebb formában.Ezt a nyalis dögöt a kollégák utálják nagyrészt, csak a főnökasszony van tőle elájulva.Hogyan lehetne leállítani?

Egyenlőre nekem a következő ötleteim vannak:

1.Valami aljas "trükkel" eltávolítani pár napra időnként, itt nem kell sokszor hiányozni ahhoz, hogy kirúgják az embert.Elég egy pár napos betegség ;)

2.Felveszem az ájtatos pofát és elmondom főnökasszonynak, mennyire hálás vagyok neki hogy rám gondolt ezzel az állásajánlattal én nagyon kedvelem őket és úgy ki tud borítani, mikor egész nap azt kell hallgatnom (hogy nevezett kolléga) egész nap őket ócsárolja brühühűűű!

3.Ráveszem lányomat, hogy fenyegesse meg a csajt, hogy ha sikeresen kirúgatja, akkor repül ő is, mert megmutatja a főnökasszonynak, miket irkált róla fészen.Végső esetben, ha lányom ezt nem mondja meg, én mondom meg.Szóval konkrétan sarokba szorítani, megfenyegetni. Vagy esetleg felvenni telóra, ahogy főnökéket ócsárolja és azt megmutatni.


Persze a 3 variáció egyszerre is jöhet, egymást kiegészítve.

Mit gondoltok? Nekem nem jutott jobb eszembe.Bár most kb ott tartunk, hogy ha lányomat kiteszik, a fél cég fel fog mondani annyira mellette állnak! Mert őt szeretik, tehát ez is számít azért.Amúgy is nagyon nehezen találnak új embert! Most legalább 4 újat kellene felvenniük, egy szarkavaró miatt.

Minden jó ötletet megköszönnék!


2016. ápr. 22. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először megmutatnám a főnökasszonynak, amiket fb-n írt róla a csaj. El lehet küldeni printscrennel, emailbe becsatolva, csak látszódjon egyértelműen, hogy ki írta. Fenyegetni nem érdemes, a trükközésbe meg bele lehet bukni.

A legjobb megoldás persze az lenne, ha a kollégák összefognának, és beszélnének a főnökkel, egyúttal meg lehet mutatni azt, amit a csaj leírt (ritka hülye lehet, ha fészen osztja a véleményét a főnökről.)

2016. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A "kedves írásokat" véletlenül elküldeném a főnökasszonynak, ha lehet céges levelezésen belül, ahol nem derül ki ki volt a küldő.
2016. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez is jó! Kösziii! :D

Jöhet még ;) Gondoskodom róla, hogy mihamarabb meglépjük, amíg nem késő.

2016. ápr. 22. 11:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként sosem ártanék senkinek, utálom az ilyen harcokat, de meg kell védenem magamat, magunkat.Ezt ő vívta ki magának.Sajnos, pedig eleinte kedveltem ezt a lányt is, míg ki nem mutatta a fogát.Sajnos, hogy minden munkahelyen van legalább egy ilyen tetű alak.
2016. ápr. 22. 11:13
 5/6 acelsziv ***** válasza:
Nem kell itt nekiállni fondorlatoskodni. Mutassátok meg az írásait a főnöknek. Minél magasabb nyeregben van annál nagyobbat fog csattanni. Ha nem megy, akkor tegyetek hashajtót a kávéjába lehetőleg meeting előtt hátha összefossa magát ott mindenki szeme láttára
2016. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fu, de undorito! Megertem, h fel vagy haborodva. en is azt javaslom, amit az elso valaszolo irt. Ha van bizonyitek, h ocsarolja a fonokasszonyt, akkor azt megmutatni azonnal.

Hal`istennek meg nem volt dolgom ilyen undorito emberrel, de en meg meg is veretnem vkivel az tuti :D

2016. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!