Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ez a munka?

Milyen ez a munka?

Figyelt kérdés

A JOB diák hirdet Nyíregyházán diákmunkát egy nyomdai ipari termékeket gyártó céghez. Azért írtam ki ezt a kérdést, hogy ha valakinek van tapasztalata ezzel a munkával kapcsolatban, és lenne szíves megosztani velem, akkor azt megköszönném. :)

Meg hogy egyáltalán hova kellene menni, mit kell csinálni ( bár azt írják, hogy csomagolás meg ilyenek ).

Tudom, hogy úgyis be kell menni és ott érdeklődni, de van olyan, hogy némelyik diákszövetkezetnél sem mindig mondanak el mindent.



2016. ápr. 24. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Anno engem faipari kisegítőnek közvetítettek ki, aztán 2 napra rá átvittek kamionnal pálinkafőzdébe a közvetítő tudta nélkül, szóval wtf.
2016. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tehát még a közvetítő sem tudja konkrétan, hogy hova is küld...
2016. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk ez igaz, hogy sokszor nem is azt kell csinálni, ami le van írva..

Köszi a választ, ment a zöld! :)

2016. máj. 28. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!