Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor kezdenek el leginkább...

Mikor kezdenek el leginkább nyári diákmunkákat hirdetni?

Figyelt kérdés
És olyat lehet például, hogy mondjuk én júniusban 1 hetet szeretnék dolgozni, utána meg július közepén 2 hetet? Vagy inkább az a szokás, hogy folyamatosan kell?

2016. ápr. 23. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában te döntöd el, hogy mikor mész. Legalábbis én így tapasztaltam.
2016. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ami kifejezetten nyári, szezonális (pl. nálunk a konzervgyár és hűtőház) arra május végén kellett jelentkezni és akkor volt egy oktatás is, amin részt kellett venni.

Folyamatos munkáknál szerintem elég, ha pl. hónap elején bemész és jelzed, hogy mondjuk a június 3. hetét szeretnéd dolgozni, valamint a másik alkalomnál szintén szólsz július elején, hogy majd 2 hét kellene.

2016. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Május eleje-közepe táján hirdetik ezeket, legtöbbször június elejére már betelnek a helyek. Korábban mikor én kerestem diákmunkát eléggé elrontottam, mert június közepén, a suli vége közeledtével kezdtem el keresgetni és akkor általában már nem volt munka, persze attól is függ merre laksz. Én a helyedben már most kezedenék érdeklődni és jelezném az iskolaszövetkezet felé, hogy milyen munkák és mikor érdekelnek majd.Hidd el, ha folyamatosan keresed és zaklatod őket, ill. előre jelzed hogy szeretnél dolgozni, akkor nagyobb eséllyel kapsz munkát mint az, aki csak beküldözgeti az önéletrajzát, hisz kár 50-en is jelentkeznek egy munkára és azt veszik fel akit már ismernek.
2016. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!