Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a bajuk a volt kollégaimnak...

Mi a bajuk a volt kollégaimnak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hárman dolgoztunk együtt masfél évig, a másik két fél mindig elhordta egymást mindennek nekem, de egymás szemèbe csak az egyik mondta a másiknak. Sosem mondtam vissza, hárman voltunk, nem hiányzott volna a balhé. Most èn egy hónapig nem dolgoztam aztán vissza vettek de más helyre kerültem. A körülmény rosszabb, a munka ugyanannyi,sőt! Haragszanak, nem is köszönnek, a közelembe se jönnek. Nem ártottam nekik. Mi a bajuk???

2016. ápr. 24. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem ÖKET kérdezed meg?
2016. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolom valahogy "osszemelegedtek " nelkuled, es most ki vagy rekesztve, ugyanugy kibeszelnek teged, mint ahogy anno egymast neked.
2016. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: bocs, de az ilyenekre mint te vagy aki ertelmesen nem tud válaszolni nrm vagyok kivancsi.

2. Az igaz, hogy kibeszèlnek. Azt mondogatják, hogy mert en jóban vagyok a főnökkel és nekem jó helyem van. Pedig nem így van, èn porba koszba vagyok egész nap, ők pedig kènyelmes, tiszta helyen, ahol eddig is.

2016. ápr. 24. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!