Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi bajuk velem az osztálytársa...

Mi bajuk velem az osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és 2 osztálytársammal jól eltávolodtunk egymástól.

Ma jöttem rá, hogy az egyik azért nem a barátom mert én egy PC játékhoz kaptam tagságot ő meg nem.. Ő 14 naponta kapott, én meg olyat ami örökké van.. Játszottunk hétvégén, aztán ma vettem észre, hogy letilott arról az adott játékról, írtam neki Facebookon és azt írtam, hih, hogy "Igen, töröltelek innen pedig tiltalak xd" és le is tiltott.. Tuti azért, mert én megkaptam ő meg nem.. Holnap mondom neki suliban.. Biztos megint sírni fog. Jelzem, hogy ő minden nap sír, kérdeztük mi baja erre azt mondja, hogy nem szeretné elmondani, így nem is tudunk neki segíteni..

A másik csaj meg csak levegőnek néz.

Pl. Matekon mindig röhögtünk, viccelődtünk (persze a tanár nem vette észre :D ", aztán matekon mint egy néma.. Hozzám se szól, szünetben fut a kis" nyalizógépéhez" régen olyan jó barátok voltunk, Skywalker-nek hívtuk egymást, és a pamkutyát énekeltünk egész nap, most meg.. Ahh

Most tényleg nem bántottam meg őket, sesemmi..

Vélemény? Tuti, hogy bunkó válaszokat írtok, szóval köszi a megértést.. :(


2016. febr. 11. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod, akkor mi meg végképp nem foglyuk tudni. Minden esetre elég megmosolyogtató történet.
2016. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A srác kicsit bekattant, nyilván nem volt barát, felesleges foglalkozni vele. A lánnyal beszélhetsz, hogy mi újság vele, ha úgy érzed közömbösen áll hozzád, megkérdezheted, hogy mi a gond + szeretnél vele megint jóban lenni, de valószínűleg ő se vett komolyan.
2016. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!