Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több helyről hivtak egyszerre,...

Több helyről hivtak egyszerre, a kezdést hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Munka nélkül maradtam, beadtam az önéletrajzom vagy 5-6 helyre, vissza is hivtak 3-ra. Az egyik gyári meló, a másik szobalány a harmadik egy kis bolt. 2 napban 3 beszélgetésre kell mennem. Általában azonnal kell kezdeni, illetve másnap (eddigi tapasztalataim szerint). Még várok egy helyről visszajelzést, ami amúgy legjobban tetszett mert a szakmám is lenne egyben. Ezt is a napokban kellene megtudnom, ha egyáltalán hivnak persze. Tudom, hogy nem is biztos hogy felvesznek ide vagy oda de tegyük fel szeretném meggondolni melyik lenne a legjobb ezek közül, amiket felsoroltam, melyik biztosit legjobb feltételeket, mit mondjak? Hogy nem tudok kezdeni rögtön mert? Eddig mindig mentem elsőre ha hivtak kezdeni, tehát nem igen gondolkodtam. Úgy voltam vele mindegy csak adjad a melót. Most nem szeretném elkapkodni.
2016. ápr. 26. 09:54
 1/6 tarnai ***** válasza:
Gyári a legbiztosabb, de rabszolgamunka. Minél kisebb a cég, annál jobban kiszolgáltatott vagy. Viszont a kicsik ha normális a főnök, rugalmasabb. Persze ehhez ki kell tudnod állni magadért.
2016. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyári munka a rabszolgamunkától messze van. Csak az idióta barmok nevezik annak.
2016. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tarnai ***** válasza:
Igaz, akkor menj oda ahová a bölcs második küldött... izé sehova. nagyon köszönjük az értelmes hozzászólást robotemberrabszolgabarom
2016. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha közel egyformán rosszak/tűrhetőek, akkor ezek alapján döntenék:

Legközelebb legyen, legjobb legyen oda az átjárás, legtöbbet fizessen, műszak hogyan van,


A kérdés másik fele jó kérdés. Lehet nekem is össze fog jönni egyszerre több, akkor meg majd vakarózok, hogy hogyan kéne.

2016. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott, a szobalányos nem jött be, nem engem hivtak vissza. A másikra nem mentem el végül mert nme sikerült de nem bánom mert a fizu nem jó és messze is van. A harmadikon holnap kezdek, próbanap, megközelithetőbb, a fizu közepes majd meglátjuk hogy győzöm-e a tempót. Nekem igy alakult szóval eddig rendben van.
2016. ápr. 27. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Szuper :)

Nekem most 3 lehetőségem van, de lehet hogy három szék közül a padló jut.

2016. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!