Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti váltanátok munkahelyet a...

Ti váltanátok munkahelyet a helyemben?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve dolgozok a mostani melóhelyemen, de nagyon nem érzem itt jól magam. Senkivel se jövök ki, még beszélgetni se tudok a kollégáimmal. Iszonyatosan kétszínű, furkáló és rosszindulatú emberek, akik irigykednek mindenkire, aki fiatalabb vagy többet keres, vagy tudja a feladatát és még dolgozik is...

Szakmailag a főnököm elismer, ő szeretné ha új dolgokba belelátnék, és képzésekre is beirat, csak hát a csapat többi része szar arc, és ezért nem szívesen járok be dolgozni. Őket mondjuk nem tolják előre szakmai szempontból pl. képzések, új feladatok.


Lenne most egy lehetőség, kb ugyanannyi fizuért, a távolság egy kicsit nagyobb, de nem sokkal. Ti váltanátok munkahelyet? Vagy szerintetek maradjak, mert más irodai munkában is esélyes, hogy találok ilyen jellemtelen szar csapatot, mint a mostani?


2016. ápr. 30. 16:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát nincs statisztika arról hol milyen a légkör.

Nálam pl az első olyan volt, hogy nagyon megnehezítették a közvetlen kollégáim a napokat, és nagyon nagyon lassan is ment el egy nap így, utáltam is, és kétszínűek voltak.

Hálistennek ez elég rövid életű volt. Utána már jó volt, normális emberekkel.


Ez a (még) jelenlegi meg egy nagyon nagyon jó, összetartó csapat, ahol ők már barátaim is egyben, programokat is szervezünk együtt, keressük egymást, stb. És ez ilyen szinten viszont tényleg nagyon ritka.

Viszont ezt is most itt fogom hagyni 2 év után, egy szakmailag jobb lehetőségért.

A következőnél is úgy éreztem, hogy jó csapat lesz, ugyanúgy bolondoztak és kedvesek voltak, így valószínűsítem, hogy ismét egy jó helyre kerülök. Ez nekem is nagyon fontos.



Te tudod, számodra mi mennyire fontos, mert szakmai szempontból jó a mostani, de ha rosszul érzed maga nap mint nap én is elgondolkodnék a váltáson.

Egy kicsit már az interjún is figyeld meg az embereket akiket a cégnél látsz, bár tudom, hogy ekkor még nem tudsz leszűrni sok mindent, de vannak a dolgok amikből lehet következtetni hogy jó lesz.

Nekem pl a mostani helyemre, és ahol hamarosan kezdek is, közvetlenek voltak és kedvesen álltak hozzám az interjún is, meg az a pár ember is szimpi volt akivel összefutottam míg bent voltam.


Úgyhogy ha nagyon zavar és fizuba meg ugyanott lenne, lehet megér egy személyes interjút, hogy megnézd, és meglásd, milyen benyomásaid lettek. Ha rossz eleve kiesik, viszont lehet, hogy teljesen meggyőződsz róla, hogy ott jobban éreznéd magad, csak figyelj a részletekre.

Egy próbát megér és majd eldöntöd, akarsz-e váltani.


25L

2016. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!