Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyiért váltanátok munkahely...

Mennyiért váltanátok munkahelyet? Mondjuk 200 nettónál felett mennyi kellene nettóban kapnotok, hogy elmenjetek oda dolgozni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre ertelmes valaszt nehez adni. Fugg az uj helytol, mennyivel kell tobbet utazni, mit kell ott csinalni, hatarozott vagy hatarozatlan ideju szerzodessel varnak, stb. stb. stb. Csak a penzt figyelembe veve hulyeseg donteni.
2014. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egymás mellett van a két cég dolgozni kb ugyan annyit kellene. határozatlan szerződés és mindkét cég hosszútávúnak tűnik. Csak megkerestek és kicsit meginogtam, pedig nem is adnának annyival többet, de még is elbizonytalanítottak és ha így van, akkor lehet érdemes lenne elgondolkodni a váltáson :P
2014. okt. 14. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a munkakör is? Fura szituáció. Mit szólnának a régi munkatársak, ha utána a konkurenciának dolgoznàl? Nem tudsz a mostani helyeden emelést kérni a másik cég ajànlatára hivatkozva?
2014. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát eléggé fura...

Már kértem és így lett 40 ezer a különbség a másik cég javára, nem konkurencia és kicsit másabb munkakör, de hasonló. Ezért lennék kíváncsi, hogy más hasonló helyzetben váltana-e és ha igen mennyiért... Kollégák itt jó, üzembe nem nagyon megyek ott van pár "érteles lény" mint mindenhol. Másik is jónak tűnik, bár fura szagok vannak a CNC gépektől az üzemben.

2014. okt. 14. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az nem én voltam, de kedves vagy... ;)
2014. okt. 15. 06:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha közvetlen egymás mellett van a 2 munkahely én vigyáznék akár csapda is lehet. Gyerekesen hangzik de nem lehetetlen.
2014. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!