Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha munkahelyen csesztet a...

Ha munkahelyen csesztet a főnök, miért nem tudom túl tenni magam rajta 5perc után?

Figyelt kérdés
Új vagyok és van amit nem mondtak el a kollégák, nekik se lehet az eszükbe minden, de a főnök iszonyatos hárpia nő, ha ninbcs meg a napi leordítás akkor nem nyugszik addig.. van hogy én voltam a soros, de ilyenkor sírni tudnék belül és kirohanni a világból.. még 2óra múlva se teszem túl magam rajta.. bár ezt sose mutatom mindig a lazát játszom
2016. máj. 2. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkéne pedig tanulni ezt kezelni. Lesz ennél még szívásabb is.
2016. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Eszter76 ***** válasza:
Nekem egy pasi főnököm volt ilyen, hogy mindig ordított valakivel. Én is nagyon a lelkemre veszem az ilyesmit. Nála viszont találtam megoldást. :-D Ha bármilyen pici dolgot elrontottam, vagy akár csak picit lassabban lettem kész, akkor odaálltam a főnököm elé és mély megbánást mutatva azt mondtam, hogy főnök, én egy hülye idióta vagyok (rendszeresen az ő szavait használtam, vagy még erősebbeket), elcsesztem, szeretném jóvátenni stb. Innentől kezdve nem volt üvöltés velem. :-) Sőt! Rengeteget tanultam tőle, mert amúgy nagy tudása volt! Mivel így mentem oda, már nem volt miért üvöltenie, "elismertem" a hibámat (azt is, amit esetleg azért nem tudtam, mert még nem mutatta meg senki), és ő boldogan mutatta meg, hogy mennyire ért hozzá, és magyarázta el az egészet. :-) Nem tudom, hogy női főnöknél bejönne-e ugyanez. :-( De talán egy próbát megér. :-)
2016. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert gyenge vagy. Kellemetlen...
2016. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem ennél keményebb nem lesz, miért lenne? Sose beszélt így velem senki eddig.


2. Hát ez nála szerintem nem fog bejönni de kipróbálom:D


3. te biztos tökéletes vagy és tökéletes pénzzel teli nyugodt életed van:D hagyjál már .. akkor az valaki ha helybe elsírja magát és könyörög h ne haragudjon a főnök , gondolkozz mielőtt írsz bármit

2016. máj. 2. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!