Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez a gyűjtögetési módszer...

Ez a gyűjtögetési módszer tartható hosszútávon?

Figyelt kérdés

Sajnos engem naponta kifizetnek a munkahelyen és így arra gondoltam hogy ne szórjam feleslegesen a pénzt mivel most a párommal felújításba is kezdtünk, például hogy borítékos módszert használnék arra hogy mire gyűjtök és naponta raknék bele pl 500-1000 ft-ot.


Például csekk: naponta 1000 ft, új mosógép: 1000ft kutyafüle: 500ftstb szerintetek tartható???


2015. febr. 22. 21:14
 1/4 anonim válasza:
Amikor anno naponta kaptam fizut en is igy gyujtottem, nekem bejott.
2015. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tartható. Pár nap múlva már elégedetten megállapítod, egy csavarja megvan a mosógépnek, és ez további kitartásra ösztönöz a gyűjtögetésben.

Csak ne akarj egyszerre sok mindenre kuporgatni, mert az nem megy, nem lesz sikerélményed, és feladod, megveszed a kutyafülét, macskával együtt.

2015. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is gyűjtöttem már így pénzt. Mondjuk boríték helyett decoupage-technikával kidekorált kartondobozokat használtam, de ez már részletkérdés. A módszer működik, persze csak akkor, ha van elég pénzed, hogy ne kelljen idő előtt hozzányúlni, csak napi elosztásban kapod.
2015. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!