Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ez a munkaidő, tapaszta...

Milyen ez a munkaidő, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Gyári meló, úgy megy, hogy 2 nap délelőtt, 2 d.u. 2 éjjel és 2 szabad. A fizetés nem rossz minimálnál több persze meg túlórafüggő. Korrektek úgy hallottam.
2016. máj. 5. 05:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú egy műszak?
2016. máj. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom hogy 10-12 oras munka ido

120 000 - 140 000 Ft ert + cafateria?

2016. máj. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, én sosem vállaltam el hasonló munkaidőt. Persze, a délelőtt-délutánok jók, ha váltakoznak, de a két éjszaka mellé borzalmas.

Konkrétan nem lesz semmiféle alvásritmusod, hamar tönkremegy bele a szervezeted.

Én bottal ütném az olyat, aki egyáltalán kitalálta ezt a rendszert.

2016. máj. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
EZ csak 8 órásba mehet,mert 12-esben már törvénytelen,túllépné a heti 48 órát. Ez olyan mint a 12-esben a 3/3-as műszakolás. Szinte alig esik rád egy szabad hétvége,leginkább töredékek. Java része a pihenőknek hétközre esik. Meg így dolgozol 6 napot,mikor túlóráznál ? 2. éjszaka után hazamész reggel.Aznap egy nagy 0 vagy. A 2. napodon bemész,aztán megint kezdődne a 2+2+2... Szóval ennyi rővel egy sátrat is felverhetsz a gyár előtt,hogy odaköltözz. Ezek a műszakbeosztások már rövid távon is kinyírják az embert mind pszihésen,mind fizikailag is...nembeszélve a családi életről... Én most így dolgozom 12-ben:1. hét h-k meló,sz-cs pihi,p-sz-v meló,2. hét h-k pihi sz-cs meló,p-sz-v pihi. Ezek véltakoznak értelemszerűen nappal-éjaszakával. Szóval egyik héten dolgozok 2+3 napot,a másikon csak 2 napot,így minden második hétvégém szabad fixen.
2016. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor vállald el ha nagyon kell a pénz és akkor se túl hosszú távra. Keress hamar másikat normális munkarenddel.
2016. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!