Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkakölcsönző cégek kamu...

Vivie kérdése:

A munkakölcsönző cégek kamu álláshirdetéseket tesznek fel?

Figyelt kérdés

Az egyiknek az oldaluk konkrétan nem működik. Regisztráltam, de nem lehet belépni. Állandóan hirdetnek állást, de sohasem mondanak konkrét céget hogy hova kölcsönöznek, és elküldtem már vagy 30 hirdetésükre a jelentkezésemet és egyszer ha visszahívtak, akkor is olyannal, amire nem is jelentkeztem.

Egy másikkal hasonló tapasztalatom volt, csak ott el is mentem majd a képembe hazudtak, hogyha tovább jutok, akkor jövő héten lesz a második forduló. Erre két napra rá már azzal hívtak, hogy azt az állást betöltötték, és ajánl egy másikat, amire nem valószínű, hogy elküldtem volna a jelentkezésemet, de gondolom így telefonon jobb reklámozni... Nektek is volt hasonló tapasztalatotok?



2016. máj. 9. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Az utóbbi két hónapban legalább 10 munkaerő közvetítő céggel beszéltem,5 helyre el is mentem.

Azért nem mondják meg melyik céghez keresnek munkaerőt,mert alja munkát kínálnak.

Inkább le sem írom,miket tapasztaltam.Nem vagyok válogatós,rajtam nem fog ki semmilyen munka,de az egészségemet nem kockáztatom.

2016. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem írják ki, hogy kinek szerveznek munkaerőt, hogy a konkurens cégeknek megnehezítsék a dolgát.
2016. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért van egy - két normális munkakölcsönző cég, pl. a Randstad vagy a Grafton, de én nem használtam egyikőjüket sem, amikor munkát kerestem.
2016. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dolgoztam rövid ideig munkaerő kölcsönző-közvetítő cégnél, mi soha nem adtunk fel kamu álláshirdetéseket, már csak azért sem, mivel állásportálon (pl. profession.hu) hirdetést megjelentetni pénzbe kerül, amit nyilván egyik profitorientált cég sem szór ki a semmire, ráadásul nem hiányzik nekik az felesleges a pluszmunka sem, amit ez generál. Az viszont simán előfordulhat, hogy mindenféle noname állásportál átvesz hirdetést a professionről és még hónapokkal azután is a neten kering, hogy aktuális lenne.
2016. máj. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!