Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen dolgozni a Flextronicsb...

Milyen dolgozni a Flextronicsban? Sok a túlórázás? Szabadnap mikor van? Mi az a folyamatos műszak?

Figyelt kérdés
Most jelentkeztem, valami tesztírás lesz Zalaegerszegen, s ha sikerül, megmondják, hogy hova kerülök.

2016. máj. 16. 16:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a budapesti telephelyről tudok nyilatkozni: Nagy, tágas, nincs túlzsúfolva a műveleti tér. Tisztaság van, klímatizált helyiségek (a meló is klímás helyen van). Néha picit melegem van, de rövidgatyában tökéletes.


Kajaszünetet nem kell ledolgozni, csak a 10 percest. Túlórázni lehet, sőt ajánlott. Ritka az,h köteleznek a túlórára. A munkaidőkeret inkabb csak elméletben létezik, a Flex szindrómával hallomásból sem találkoztam.


Az én múszakvezetőim igen-jófejek. Van pl családi nap, csapatépítő nap (munkanapként fizetik), és bónuszt is lehet szerezni (fizetési bónusz)


És igen, vannak romák. De ők is odateszik magukat, dolgoznak. WC-ben van papír szappan, melegvíz. A bérekről nem tudok nyilatkozni. Én annyit kapok, amennyi sztem ebben a pozícióban várható/elvárható.

2016. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!