Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ugye hogy mindig a nagyszájú,...

Ugye hogy mindig a nagyszájú, főnökösködő emberek viszik valamire az életben? TEhát a munkahelyen is.

Figyelt kérdés
Mert ugye a nagyszájúk mindig beleszólnak mindenbe, hőbölögnek ha nem úgy van ahogy ők akarják, lehet ez miatt is kapják meg amit akarnak... A csendes ember pedig meghúzódik, hangja is alig van, elnyomja a sok kiabálós nagyszájú. Jah és csicskamunkát is általában a csendesek végeznek...

2016. máj. 19. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Nem.

Sok olyan vezetőt ismerek, aki bár magabiztos, de egyáltalán nem nagyszájú, inkább higgadt és csak akkor beszél, ha tényleg van valami komoly mondanivalója.

2016. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
A csendes nem feltétlenül egyenlő a mujával. Amiről te beszélsz, az a málészájú, meghunnyászkodó buta ember esete. Az én főnökeim eddig mindig szűkszavú, halk emberek voltak, viszont ha megszólaltak, akkor az hasznos és építő jellegű dolog volt. Szerintem pont ettől lesz jó egy főnök.
2016. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. De a legtobb munkahelyen nem a korrekt viselkedest jutalmazzak.


Az eletben sem a korrekt viselkedessel a legegyszerubb elore jutni, az mas kerdes hogy milyen elete van a gerinctelen embereknek. Nem valami irigylesre melto.

2016. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán egy ideig viszik valamire, ha olyan ostoba közegbe kerülnek, ahol a prosztó stílus a nyerő.De ahol a többség, illetve vezetőség kicsit is normális, ott előbb-utóbb nagyon megüti a bokáját a nagypofájú hőbörgő.És főnökként sem viselik el legtöbben az ilyet.Megfordultam pár munkahelyen és azt láttam, hogy a nagypofájú főnököket gyűlölték mindenhol és úgy károsították meg, ahogy tudták.Kijátszották, rossz hírét terjesztették.Vagy a főfőnök kirúgta.

Mostani munkahelyemen van a legnagyobb pofájú kollégát már az egész kollektíva fúrja, rühelli mindenki.A főnök még néha védi, mert ő csak a nyalis oldalát látta eddig, de a panaszok alapján már annak is kezd elege lenni belőle, úgyhogy ha minden jól megy, hamarosan repülni fog a sárkány.

2016. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!