Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahely tulajdonképpen...

A munkahely tulajdonképpen nem olyan mint egy börtön?

Figyelt kérdés
Én annak érzem, pedig nem dolgozom olyan rossz körülmények között (bármikor ki lehet menni a mosdóba, lehet enni, inni, sétálni egy kicsit). De akkor is be vagyok oda zárva, muszáj ott lennem a munkaidő végéig bármilyen fáradt vagy lehangolt vagyok. Olyan dolgokat kell csinálnom, amit nem akarok és semmi értelme, és ráadásul akkor is ott kell ülni, ha semmi munka nincs. Sokszor csak nézem az órát, és számolom a perceket mikor szabadulok. Ilyen érzés lehet börtönben is lenni, nem? Ti nem szoktatok így érezni?
2016. máj. 19. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a munkahelyem kb olyan mint otthon...

Akkor megyek wc-re, enni, inni amikor akarok.

Még a hazamenetelt is én szabom meg, csak akkor előbb kell jönnöm, vagy másnap ledolgoznom...

Van net, gép és szabadidőm. Tudok tanulni, zenét hallgatni, programozni, dolgozni...(talán egyedül csak komolyabb játékokat nem tudok tolni, de azért ez egy munkahely :) )

Szerintem egy börtön messze nem ilyen!

Én pl soha nem unatkozok, ha nincs épp feladat akkor tudok tanulni, filmezni, youtubeozni, gyakorizni......


23F

2016. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A börtönben megteheted, hogy csak úgy hazamész, és azt mondod, nem mész be többet? Ne ugye, hogy nem.

A munkahelyen megteheted.

Nem vagy köteles dolgozni. Igaz, ha boldogulni akarsz, akkor kell, de senki nem kötelez rá.

Ha nem tetszik a munkád, akkor válthatsz munkahelyet. Ellenben börtönben nem szabhatod meg, hogy hol helyezzenek el.

2016. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan így érzem én is. Igaz nem szeretem a munkám, csak ezért fizetnek, ezt kell csinálni. Ha valaki olyannal foglalkozik, amit szeret is, vagy a karrieristák biztos élvezik. Szereték én is olyan dologgal foglalkozni, ami nem egy kötelesség, hanem szeretem is, de abból meg megélni nem lehetne.
2016. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyat kell csinálni amit szeretsz és ami érdekel.
2016. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az enyémet nem érzem börtönnek, még akkor sem, ha éppen rossz a kedvem, nem a "kedvenc" társaságommal vagyok vagy bármi egyéb nyűgöm van.

HA te nem szereted a munkahelyedet, akkor hagyd ott.

2016. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha képzetlen betanított munkás vagy, aki dudaszóra mehet enni, akkor bizony olyan mint a börtön. szerencse, hogy bármikor ott lehet hagyni.
2016. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!