Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit szólnátok, ha egy...

Ti mit szólnátok, ha egy helyen állandó túlórázások vannak, nincs munkaidő vége és nem tudnál kalkulálni, tervezni az időddel?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van és itt így megy, nem tudod előre mikor végzel és 1-2 órákat is benn kell lenni. Ez nem alkalmi dolog, Kb minden nap tovább kell bennmaradni.

A többiek még késő estig is nyomják otthonról, gondolom ez is eljön nekem is.

Ezen felül elég stresszes az állandó határidők és a sok feladat miatt, amiket nyilván nem tudsz mindig időre megcsinálni mert mindig jön közben újabb. Nem kapok sok segítséget, de igyekszem önálló lenni, és ez is stresszes, de még ezt is meg tudnám szokni meg belejönni.


Viszont a munkaidő.. azt hittem, hogy ezek csak alkalmiak lesznek, de úgy néz ki, nem.

Én nem szeretném ezt így ebben a formában évekig csinálni, ezeknek az embereknek nincs úgy család sem, meg életük sem, pedig a munkakör jó lenne, el lennék vele, ha nem lenne ennyi nyomás és sok túlóra, estére hazaérkezés.

Ráadásul szellemileg is kimerítő, bár ezt meg lehet szokni.

Velem van a baj?

Vagy máshol is így lesz már? :/

A megérzésem az, hogy hagyjam itt, mert nem akarok hosszú távon ilyen életstílust. Csak szakmailag ez előrelépés lett volna.


Ti hogy döntenétek?

Csalódásként élem meg, mert azt hittem jó lesz, de nem akarom minden időmet munkával tölteni.



2016. máj. 13. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
dolgoztam ilyen helyen. Életem legjobb döntése volt, hogy otthagytam.
2016. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam egy korábbi kérdésed is...

A helyedben lehúznék itt pár hónapot, hogy az önéletrajzodban ne az legyen, hogy 1 hónap után itt hagytad...

Utána váltanék, de már most keresném a jobb lehetőségeket, hogy ha van egy kiemelkedően jó akkor arra le tudj csapni!


23F

2016. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

A helyedben lehúznék egy évet, úgy könnyebb kibírni, ha látod a végét.

Aztán keress új munkahelyet, az önéletrajzodba már bátran beírhatod.


De sok jóra ne számíts, ha csak nem külföldön keresel új állást.

2016. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, csak nehéz és dilemmáztam. :/

És már azt hittem, velem van a gond..

De köszönöm a véleményetek, így lesz, keresgélek közben, de az biztos, hogy 1-2 hét/hónap után itt hagyom.


Köszönöm!

2016. máj. 13. 09:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapig bírható, de hosszabb távon ki fogsz égni ettől. Keress már most új helyet és lehetőleg a próbaidő lejárta előtt hagyd ott. Csinálja ezt, akinek két anyja van.
2016. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom, a próbaidő előtt kellene itt hagyni mindenképp szerintem is még.

Ilyen munkaidő mellett ráadásul interjúra sem tudok járni.

nem ez az első munkahelyem, az előző hosszú távú volt.


Bizonytalan voltam és kellett más vélemény,

Köszi még egyszer nektek! :)

2016. máj. 13. 09:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Melóztam gyárban, ott volt,hogy szabadnapon is behívtak és más napot kaptam meg.Így én még szabadnapokra se tudtam szervezni semmit,mert kb azt vártam na vajon mikor fognak behívni újra.

Én 3 hónap után ott hagytam, nevetséges volt a fizetés,mellesleg. Szerencsére túl óra ritkán volt, de azért 12 órázások fixen meg voltak kampányváltáskor.


Nekem se volt életem ez mellett,de első munkahely volt, örültem,hogy kerestem saját magamnak egy kis pénzt. Ez mellett mást nem lehet keresni. Így ezért is jöttem el.

2016. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sztem mondj fel már most.

Hülyeség az, hogy az önéletrajz miatt maradsz, egy interjún meg fogják kérdezni, h hány hónapig voltál ott és ha mondod h 2 az olyan mintha 2 hetet mondanál, nekik csak az számít, h hamar eljöttél.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy egy sz .r helyen legyél, pláne h rabszolgaként vmi rohadt szemét milliomos zsebébe lapátold a pénzt. A lehető legrövidebb úton kell az ilyen helyről eljönni, ha nem akarsz a stressztől kikészülni.

Mert hidd el, az a 2 hónapig még maradok duma a legrosszabb. Abból látszana h gyenge vagy. Ezt ők is felismerik, és bedobnak mindenféle csalit, h ott tartsanak.

A munkahely keresés ma már úgy működik, Ha első látásra nem tetszik, nem kell erőltetni.

2016. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít,hogy mennyit dolgoztál egy helyen ha csak nem ugyan olyan céghez akarsz menni.


Tőlem minden interjún megkérdezték mennyit voltam és miért jöttem el. Szerencsére ugyan olyan munkakörben,cégben nem volt 2x.


Például:most ha irodai munkára mész, leszarják,hogy te egy gyárban 3 hónapnál tovább nem bírtad a 12 órát,mikor irodában szinte csak agyilag fáradsz el 8 órában.

2016. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem kizaro ok az ha azer jottel/jonnel el egy korabbi munkahelyrol mert minden nap tulorazol. Kiveve ha ott is ez megy. Az igazat kell mondani.
2016. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!