Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy dolgozó a fizetést...

Ha egy dolgozó a fizetést követő napon nem jön be mert a friss fizuból egyből berúg az nevetséges szánalmas vagy pofátlan?

Figyelt kérdés

Egy kolleganőm azt csinálja (már nem sokáig fogy a főnök türelme) hogy megkapja a fizut, másnap beteget jelent. 1 napot. Aztán jön. 6 hónapja van itt ez 6 hónapja megy.

Azt csinálja hogy fizu a zsebbe első útja a kricsmibe és padlóra issza magát. Másnap persze nem jön, betegségre hivatkozik (nem ő hanem a férje mert az asszonyka olyan állapotban van hogy még telefonálni se tud).

Ez megy. Munkaidőben is többször "nem szomjas". Nem részeg de nem is józan.

Ez vicces szánalmas vagy pofátlanság?

Főnök röhögött rajta 1-2 alkalommal már nem röhög, már fenn a hirdetés a helyére amint lesz ember ki is rúgták.


Állítólag főnök felhívta előző helyét ahol ugyanezt csinálta onnan is kitették pár hónap után.


2016. máj. 25. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Ki a f**t érdekell egyáltalán neked mi közöd van a kollégád dolgaihoz?? Max a fönök kirúgja te meg it burkoltan nyalod a főnököd seggét..SEMMI KÖZÖTÖK NINCS a másik ember életéhez szerintem ha főnökök vagytok ,ha nem...na ilyen emberekből épül fel ez az ország;) És csodálkozunk, hogy itt tartunk...
2016. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát már az elítélendő, hogy munkahelyen piázik. A munkahely nem mókahely. Kezeltetni kellene.
2016. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1#, azért annyi köze mégis van hozzá hogy a kolléganő részegsége miatt pl őt rángatják be dolgozni a szabadnapján, vagy dupla munkát kell végeznie a másik alkoholizmusa miatt.
2016. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
és akkor mivan??? a főnöknek kell megoldania ezt a problémát szerintem...
2016. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"miatt pl őt rángatják be dolgozni a szabadnapján"


Az első BAROMÁLLATNAK üzenem , hogy olvasson.

Az a közöm mint azt valóban le is írták hogy szerinted a kieső embert a cég hogyan pótolja? Hogy ott tart engem túlórában helyette. Vagy közli hogy bár szabira mentél volna de mégse mehetsz mert rozália éppen seggrészeg.

2016. máj. 25. 12:43
 6/14 A kérdező kommentje:

"a főnöknek kell megoldania ezt a problémát szerintem..."

ű

Igen megoldja. Majd. Addig meg szívunk mi a többiek akik helyette dolgozunk akár szabiról visszarángatva.



De igazad van meg fogja oldani a főnök amint jön ember a hirdetésre már ki is rúgta.

Akkor aztán seggrészeg lehet naponta akár.

2016. máj. 25. 12:44
 7/14 A kérdező kommentje:

"SEMMI KÖZÖTÖK NINCS "


És ha részegen balesetet okoz a munkahelyén aminek én leszek az elszenedője akkor mi van?

2016. máj. 25. 12:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Most, hogy kisírtad magad, felteszel egy értelmes kérdést is, (nem ilyet , amire tökmindegy mi a válasz) vagy nyavalyogsz még egy kicsit?
2016. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
MIért mi a válasz? Én érdemi választ kb egy szálat se látok.
2016. máj. 25. 13:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem ilyesmi fel sem tűnt, mert nem csak fizu után volt. Olyan kolléga is volt aki be jött kocsival, de kiszállni már nem tudott. Olyan is volt, hogy meló alatt el kellett vinni bezárni, nehogy kárt tegyen magába, vagy másba.
2016. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!