Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan érjem el ezt?

Hogyan érjem el ezt?

Figyelt kérdés

7. osztályba járok, és még alsóban mindig mindenkivel jóban voltam, folyton hülyéskedtem nekik mindig nevettettem a barátaimat. Mostmár egész más lett minden, szeretek viccelődni de mostmár nem akarok barátokat.

Van egy nagyon jó barátom akit megbántanék hogyha leráznám egyszerűen. Néha előfordul ez amikor már tényleg nem bírok velük lenni. Mikor már teljesen magába zár az egyedüllét hiánya.. kifordulok magamból. Nem pislogok, bambulok előre, a szemeim mintha kidüllednének és a hangom kicsit másabb lesz. Ilyenkor utálom ha bárki hozzám szól, kérdezősködik vagy akármi. Mindenkinek bajt okozok. Elegem lett és nem akarom a vállamon viselni a bajaikat. Nem fogok úgy viselkedni ahogy nekik tetszik. Már várom hogy elmenjek és ha új suliban leszek biztos nem alakítok ki bizonyos ismerős/haver -nál több kapcsolatot. Sőt el kerülöm őket. A barátom akivel legtöbbet vagyok képtelen nélkülem ebédelni egyedül vagy órára menni stb.. ha beteg vagyok minden nap írogat facebookon hogy mikor jövök máár így meg úgy. Képtelen kibírni. Mikor ő beteg én kifejezetten jobban érzem magam. Hiszen amint említettem folyton velem van és nem hagy privát teret. Ha csak el akarok menni a suliban egyedül 1 helyre bunkón kell viselkednem hogy elmenjen. Másoknak hiába mondom hogy fáradt vagyok hagyjanak, nézzenek levegőnek mindig van valaki. Nem értem az embereket és nem szeretem őket. Egyedül szeretnék csak lenni és a magam életével törődni.

Mit kéne tennem hogy távolodjanak / kerüljenek engem??? bármilyen tippet elfogadnék.. köszönöm.



2016. máj. 17. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan ilyen vagyok és úgy értem el, hogy nagyon zárkózott lettem és mindenkire fapofát vágtam és egész végig néma csendben ültem a szünetekben és így elkönyveltek egy fura és magának való embernek. :)
2016. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egesz nyugodtan hatat fordithatsz azoknak az emvereknek akiknek nincs helye az eletedben. Tiltsd oket face en stb.


Viszont emberi kapcsolatok hianyaban igazan sanyaru sors var rad.

Ismerkedj olyan emberekkel akikkel meg tudnad ertetni magadat es ne gubozz be mert akkor eleg rossz eleted lesz.

2016. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ :)

igen én is ezt csinálom.. kérdezték már páran hogy mi van velem, depressziós vagyok vagy mi? Az emberek, a tömeg teljesen más személlyé változtat. Ha érzem a jelenlétüket, hangosak vagy közel vannak sokan akkor szédülök, a hallásom "tompa" és a alig látok. mintha az egész tér rezegne össze vissza. Borzalom.

az osztályunkban ha valakinek gondjai vannak, és véletlen van rajta 1 fekete cucc akkor már elítélik emo-nak és mennek a kis csajszik kupacba hogy jaj de csicska nézd meg játsza a szar életű emós gyereket. De undorítóak.. észre sem veszik magukat. Mit sem tudnak rólam azt hiszik valóban ismernek.

2016. máj. 17. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig is utáltam az ilyen primitív embereket. :D


Ezért is lettem magányos farkas, undorító ez a képmutató, felszínes és anyagias társadalom.

2016. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
-.- igy nem csoda ha igy erzel.
2016. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!