Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Engednének dolgozni?

Engednének dolgozni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. A nővérem 23, és neki kellene segítenem... Egyszerre két helyen dolgozik, és a kollégái nem tudják megoldani a szabadnapokat, és úgy látszik, hogy a másik munkahelye bezár, mert nem megy jól semmi... De ha 1-2 napot elvállalhatnék, akkor talán megmaradna, és mindenki jól járna. Egy szoláriumról lenne szó, amiben két gép van, nem bonyolult egyáltalán, és nem sok pénzt kell számolni. Kinézek 16-17 évesnek, és nem olyan vagyok mint a többi korombeli, ezt mindenki tudja... Hány éves kortól van egyébként diákmunka? És 1-2 napot be tudnék vállalni, vagy nem?:/ Tényleg pár napról lenne szó. Megbüntetnének minket, ha kiderülne, hogy csak 14 vagyok? Előre is köszönöm.

2016. máj. 31. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem engednének.
2016. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom, 14 éves kortól vállalhatsz munkát diákként. Nem gondolnám, hogy a szoliba szakképesítés kell.
2016. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
16-tól vállalhat. Esetleg szülői engedéllyel 15-től. De 14-gyel biztos hogy nem.
2016. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon múlik a nővéred munkahelye, hogy te dolgoznál-e benne 1-2 napot. Nyilván nincs forgalom, nem ember nincs, aki működtesse. Te egyedül nem felügyelhetsz egy üzletet. Ne vedd magadra a nővéred munkahelyi problémáját, majd ő megoldja.
2016. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A helyet büntetik meg ha ott dolgozol 14 évesen, szóval hülyék lesznek engedni.
2016. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!