Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az ilyen munkahelyről? Nem találtam mást. Többit alább.

Figyelt kérdés
Szóval 2015-ben felmondtam egy cégnél. Aztán állást kerestem, és felvettek egy céghez múlt hónapban. Most kaptam szerződést, eddig minden hét végén kifizettek, hetente. Szóval a problémám a következő: a szakmai vezető aki felvett, egész egyszerűen nem mondja meg mit csináljak, hol leszek, semmit. Reggel bemegyek a műhelybe, körbe nézek, megpróbálok az ott a műhelyben dolgozóknak segíteni, ezt azt, mindeki vágja a pofákat. Én is ők is. Eddig hetente fizettek ki, kp-ban, azt megkaptam. Velem felvettek egy másik fickót, aki Németországban dolgozott előtte, azt mondta nekem ott minden más, jön vezető, majd te ide te oda, értitek. Itt semmi ilyen nincs, nem tudom hova tenni. Mondjuk kaptam szerződést. Mérnök diplomám van, villanyszerelőnek vettek fel, ronggyal törölgetek, ennyi, aztán nap végén lelépek. Vélemények?
2016. jún. 4. 16:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet egyszer csak hozza Jáksó a pezsgőt?
2016. jún. 4. 17:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert ez meg viccnek is rossz :D
2016. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez egy rossz vicc lehet vagy mi?
2016. jún. 5. 08:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a vezetőddel. Ha normális, akkor megérti, hogy ez problémát okoz, mindenkinek kellemetlen.

Én részemről az új érkezőket éppen azért nem veszem szárnyam alá, mert az a "feladat", hogy ismerkedjen a napi feladatokkal, a technológiával, szembesüljön a nehézségekkel és a problémákkal. Az első hetekben az a feladat, hogy a beosztott kolléga után menjen és figyelje, amit csinál. Lehet kellemetlen, vagy sem, de ebből tanul. Sokkal többet, mintha leülnék vele én beszélgetni, mint vezetője, vagy ha csináltatnám vele egyedül azokat a dolgokat, amiket majd kell neki, de még sosem látott hasonlót sem.

Mondjuk nálunk kevés az ember és összetett a feladat, tehát sosincs útban az új jövevény, mindig jól jön egy újabb kézpár.

2016. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!