Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akinek van tapasztalata,...

Akinek van tapasztalata, milyen pultosként dolgozni?

Figyelt kérdés

Nyári munka lenne,heti 3-4 nap, a borozó amúgy kulturált,de azért oda is járnak "érdekes" emberek. Nehéz belejönni? Félek hogy elbénáznám vagy eleinte lassan csinálnám pl az italkimérést. Tapasztalatot tudnátok írni?

Magát a helyet szeretem,hangulatos sok fiatal is jár oda,és jó lenne mert közel van hozzám:)

19/l



2016. jún. 9. 09:08
 1/1 anonim válasza:

Tavaly nyáron pultoztam, ha minden igaz most is azt fogok. Én nagyon szeretem,attol függetlenül hogy nem olyan könnyű amilyennek látszik.

Meg kell jegyezni az árakat, miből áll egy kis fröccs stb. Én ezeket eleinte egy lapra összeírtam,tanulgattam. Illetve vízzel gyakorolgattam a méréseket.

Persze eleinte valószínűleg nem leszel gyors, de a vendégek általában megértőek. Max annyit mondasz hogy "elnézést,kezdő vagyok"

Légy kedves, vicces, határozott. Tudd kezelni az embereket és imádni fognak:)

2016. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!