Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pultosként dolgozok 19 éves...

Pultosként dolgozok 19 éves nőként, mit reagáljak?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, emellett pultos állást vállaltam. Sokszor előfordul hogy megjegyzeseket kapok az alakomra (nem negatívat) , és nem totál részeg emberektől, hanem többször normálisaktól, illetve legtöbbször azt hallom hogy csinos , és a szememet dicsérik sokszor. De én ezekre általában nem tudok reagálni, legtöbbször csak egy mosolyt eresztek el.

Mit tudnék mondani? A koszonomon kivul..


Illetve persze az is előfordul hogy idősebb vagybcsak egyszerűen piás emberek tesznek megjegyzest, nekik mit tudnék válaszolni? Altalaban csak elengedem a fülem mellett , de nem akarom hogy mindig ez legyen, mit tudnék válaszolni?


Illetve jelenleg szingli vagyok , és többször van hogy ha nagyobb forgalom van bent, és pl fiatalok beülnek szülinapozni, vagy vsak meccset nézni akkor néhány idősebb (30+) ember, akiket kedvelek , rendesek, hangosan odaszól a pulthoz hogy naa kit fogadnál el a fiatalok közül? Ki tetszik?

Ilyenkor pedig a szúrós tekintetek közepette szinten nemtudok mit mondani


És.. Alapvetően nem vagyok egy nagyhangú pultos, ezzel mittudnék csinálni? Nagyon kevesrt beszélek


Két hónap múlva 20 leszek és már zavar hogy visszahúzódó vagyok:/


2016. máj. 26. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd idővel hozzászoksz, nem megy minden egyből. :) Én sem mertem eleinte mások előtt edzeni, ezért általában akkor látogattam a konditermet, amikor teljesen üres volt. Nem sok idő kellett, hogy megszokjam az emberek társaságát.
2016. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mar lassan 8 honapja melozom itt:(
2016. máj. 26. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a munka sajnos ezzel jár, én egy másik lánnyal dolgozok együtt, aki egyébként nem olyan csinos, de még vele is kikezdenek, ilyenek a férfiak..
2016. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
14%
Orulj neki elvezd ki ha majd venasszony leszel, megoldodnak ezek a bajaid. Eleg egy koszi valsznak, es ha tetszik a pali flortolj.
2016. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten a pozitív megjegyzésekkel van problémám...

És a negatívakkal, illetve nem megfelelő hangneműekkel se konkrétan problémám van, mert teljesen elengedem a fülem mellett, csak jó lenne néha válaszolni

2016. máj. 27. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy szar lehet. Viszont szerintem eléggé meg tudnak az ilyen nagy dumás fél-alkeszok lepődni, ha visszaszólsz nekik.
2016. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!