Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell kezelni a bunkó...

Hogyan kell kezelni a bunkó embereket?

Figyelt kérdés

Valaki tudna tanácsot adni?

Én nem bunkózhatok,mert kereskedelemben dolgozom. Néha annyira elviselhetetlen már a sok beszólás,a kollégák áskálódása.

Hogyan kezeljem az ilyen helyzeteket?


2016. jún. 14. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*igazolt
2016. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10: Ha ásni kell, vagy füvet nyírni, illetve télen fagyott avart felgereblyézni, azért munka az, nekem elhiheted. És képzeld el, hogy ezt úgy csinálod, hogy közben valami ki ha én nem surmó végig hülyeségeket szövegel, meg alpári vicceket nyomat.
2016. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó nyilván munka, én is ástam már életemben, ismerem a kétkezi munka nehézségeit, de a közmunka mint munkahely egy értelmezhetetlen entitás. Mondom, csak azért van, hogy legyél valahol. Nem kár érte.
2016. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
14: Ha meg nem vállalod el, szocisegély sztornó, nem kapsz semmit többé.
2016. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Remélem, sose fogok olyan helyzetbe kényszerülni, hogy közmunkát kelljen vállalnom, és a szociális segély legyen az utolsó esélyem a pénzszerzésre. Igyekszem úgy élni az életemet, hogy ennek közelébe se kerüljek.
2016. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!