Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni egy antiszoc...

Mit lehet kezdeni egy antiszociális kollégával?

Figyelt kérdés

33 éves, az anyukájával él, otthon tévèzgetni szokott. Gyártósoron dolgozunk, fontos a csapatmunka, rá kell hangolódnunk a másikra. Ez mindenkinek mindenkivel sikerült kiv vele. Tegnap olyan szinten kiborította a bilit h mentem a sorvezetőmhöz. Röviden: 8 állomás van, megbeszéltük, hogy óránként cserélünk, az ülőállomásokon párokban ülünk. Ez a hölgyemény szereti ezt felülírni és 1 órát ül, 1 órát áll. Tegnapi sztori:

Minden kezdésnél van egy rövid papírmunka, megkértem h adja már ide a tollát, mert az enyém kifogyott és Tamás még nem tudott adni. Azt mondta h nem adja ide. Oké. Menni akartam az egyik pörgős állomáshoz, már leraktam az italomat annyira álltam arrébb h a többiekét áthelyezzem. Beállt oda mondta h jön ide. Mondtam h engem nem érdekel én leszek itt. Azért szeret ott lenni mert könnyen le tud ülni. Atment a másik állomáshoz és mivel éjszaka volt leült egy ládára. Mondta hetyken h neki igy is jo es vegignezte h idosebb kolleganom mar masodik oraja maszkol. Utana le akartam ulni merth en jottem volna erre kirantja alolam a szeket amikor raultem. Az a szerencseje h nem estem a foldre de akkor biztos mentem volna a muvezhez. Ugy viselkedik mint egy ovis es csak veszekedest szit mindenki kozott. Multkor jott egy tuloras hozzank es ot sem engedte leulni. Szerencseje volt h van onuralmam es nem vagtam pofon.. Ossze kene fognia a sorunknak ennek a 7 embernek de csak hallgatom toluk..


2016. jún. 16. 10:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Raadasul mindig varni kell ra mert nem birja felvenni a temponkat
2016. jún. 16. 10:47
 2/4 anonim válasza:
32%

Régen a katonaságban erre a megoldás az volt, hogy zsákot húztak az ilyenre, akkor nem látta kik verték meg.

Amúgy meg álljatok össze többen ha tényleg nem lehet tőle rendesen dolgozni, és szóljatok valami vezetőnek/főnöknek először szóban, majd ha nem változik a helyzet, írásban.

2016. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
És eközben a sorvezetö/müvezetö mit csinál? Mert ez az ö dolga lenne, hogy a munkafegyelem betartásáról és a balesetveszélymentes munkakörülményekröl gondoskodjon!
2016. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A főnök mit mond? Nem lehet, hogy egészségügyi okai vannak? Mondjuk azt meg nem ártana a többi kollégának is tudni, hogy megértőbbek legyenek, és ne fúrják egymást.
2016. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!