Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárba dolgozom, nem vagyok...

Gyárba dolgozom, nem vagyok lusta szorgoskodom, ha tudok be segítek másnak is, de nagyon antiszociális vagyok, nem tudom mért de a leg több embertől hülyét kapok hogy milyen idióták meg buták de mért?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok ilyen szeleburdi kicsit komolyabb vagyok a munka társaim meg a soron énekelnek ugrándoznak tiszta gyerekesen viselkednek,értem én is a viccet de ezek gyökerek...Beszólogatni meg nem akarol nekik mert idösebbek mint én,meg azt utálom amikor a dagadt leg butább nő ott a soron meg alarja nekem mondani hogy mit csináljak... ááá meg őrítenek,valami tanács?
2016. márc. 1. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyárban? Én is ott dolgozom. És így vagyok ezzel én is. Merre dolgozol, titok?
2016. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lépj tovább! Nem fogod megváltoztatni őket.
2016. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, milyen jogon nevez butának másokat egy olyan ember, aki a saját anyanyelvén olyan hibákat vét írásban, mint te. Előbb inkább saját magaddal kéne foglalkoznod, ne másokat szólj le!
2016. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs velük semmi probléma.
2016. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Megfigyeltétek már, hogy minden gyári munkás okosabbnak és minden tinilány érettebbnek gondolja magát a többinél?
2016. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Okos vagy, kérdező, kapsz cukrot.

A tanácsom a következő: szerezz be egy helyesírási szótárt, kapard elő a régi nyelvtan könyveket, és tanulmányozd szorgosan. Akkor majd nem röhögnek ki, ha azt mondod magadról, hogy okosabb vagy másnál. :)

2016. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg őket ignorálni, értem, hogy miről beszélsz. Nem azt mondom, hogy add fel a személyiségedet, de néha te is és az életkedved is jobban jár, ha csak nevetsz rajtuk, velük...
2016. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!