Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Személy szerint hogy kezelnél...

Személy szerint hogy kezelnél munkahelyen olyan fiatalt (huszonéves) aki visszahúzódó és látszik rajta a határozatlanság?

Figyelt kérdés
ha új emberként ilyen ember kerülne közeledbe, akin tipikusan látszik hogy egyszerűbb jellem, önbizalomhiányos, keveset beszél és röviden fogalmaz, tehát zárkózottabb. érdekel ki hogy kezelne ilyen embert
2016. jún. 17. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy kezelném mint mindenki mást a munkahelyen: hozzá se szólnék semmit mert én is pont ilyen vagyok. :D
2016. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Segítenék neki feloldódni. Beszélgetnék vele. Segítenék neki a munkában. Elhívnám, hogy menjünk együtt kávézni/ebédelni. Ilyesmik.
2016. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is elhívnám ide oda. Nem erőltetném kérdésekkel, de próbálnék beszélni vele, biztos van olyan téma amiről lehetne. Talán először hivatalos témák aztán érdeklődés.
2016. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Segítenék.
2016. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem érdemes néhányszor próbálkozni vele, beszéltetni. Kezdeném a munkáról, hogy tetszik neki a hely, aztán a hobbijáról. A magánéletéről semmit, majd mondja, ha akarja.
2016. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!