Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Multinál hogy lehet elkerülni...

Multinál hogy lehet elkerülni a 30 napos felmondási időt?

Figyelt kérdés

Ugyebár 30 nap a felmondási idő, de én ezt nem tudom megvárni, és nem engedik el, szabadságom is alig van, és egy percet sem szeretnék ott eltölteni.


Azt találtam ki, hogyha egy héten keresztül nem megyek be, tehát hiányzom, akkor felmondhatnak nekem (tehát kirúghatnak)?


2016. jún. 18. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne rúgasd ki magad mert akkor ha ezt a multit beleírod az önéletrajzodba és a következő munkaadód érdeklődik náluk hogy milyen munkavállaló voltál akkor elmondják neki és fel se vesznek.

Betegszabadság? Elmész a dokihoz, kis hálapénz és ír neked egy igazolást. Ismeretlen vírusfertőzés ami lázzal jár. Az ilyen vírusfertőzések el is húzódhatnak ha úgy adódik.

2016. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megbeszéled a főnököddel, nálunk szinte senki nem tölti le
2016. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Osztogass feltűnően szakszervezetbe belépő nyilatkozatokat a gyárkapuban.
2016. jún. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!