Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláskereséssel kapcsolatos...

Álláskereséssel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Magasabb iskolai végzettséggel, ha sikerül elvállalni egy kevesebb végzettséget igénylő állást, mennyi a valószínűsége, hogy ki tud ebből az ember egy idő után törni, azaz, hogy a saját végzettségével való állást végezhessen ismét?

2016. júl. 5. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresni kell tovább is, és előbb-utóbb lesz olyan, ami meg fog felelni. Én is "lejjebb adtam" már korábban, amikor muszáj volt.
2016. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a jelenlegi állásodon múlik, hanem hogy ki akarsz-e lépni belőle. Tekintsd úgy mint ideiglenes lépést ami arra jó hogy meglegyen a megélhetésed közben pörgesd ezerrel az álláskeresést. Én is így csináltam.
2016. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. +1
2016. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MZ.per.X ***** válasza:

Az esély megvan, viszont az idő ellened dolgozik.


Az a baj, hogy sok ember beleragad a munkája monotonságába, utána már nem képezi magát, nem keres állást, és a munkáltatóknak meg pont olyan ember kellene, akinek van X év tapasztalata és azonnal be lehet dobni a mély vízbe.


Lehetetlennek persze nem lehetetlen, de nyomni kell ezerrel.

2016. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az attol fugg, milyen szakmarol van szo, de nagyban fugg attol is, hogy valoban keresi-e mellette kitartoan a szakmajanak megfelelot, es napi szinten nezegeti a hirdeteseket ill kuldozgeti a jelentkezeseket.
2016. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!